سایت فارسی اینترمیلان

خداحافظ ای بزرگ مرد !

فصل ۲۰۰۹ـ۲۰۱۰ هم با تمام فراز و نشیب هایش به پایان رسید و اینتر تمام جامهای را یکی پس از دیگری فتح نمود و بر بام فوتبال جهان ایستاد. اینتر با بازی های خوب و نمایشی دلچسب با خوزه مورینیو گویا به آخر خط رسیده است. همان دیروز بود که مانچینی را بیرون کردیم و آقای خاص فوتبال جهان جایگزین وی شد. وی که به راستی در نوع خود گونه منحصر به فردی به شمار میرود و هدفش آرزوی ۴۶ ساله مان بود. وی در دو سال حضور در جوزپه مه آتزا خدمات شایانی به مجموعه اینتر نمود و از یک تیم بی انگیزه به ویژه در رقابت های اروپایی یک تیم تشنه برد و موفقیت ساخت. ذهنیتی نوین در اینتر ایجاد کرد و به ۴۶ سال صبر میلیون ها هوادار پایان دارد.

در مجموع مورینیو تیم اینتر را یک بار قهرمان اروپا ٫ دو بار قهرمان ایتالیا و فاتح اسکدتو ٫ یک بار قهرمان جام حذفی و یک بار فاتح سوپر کاپ کرد. افتخاراتی که برگی زرین بر دفتر خاطرات اینتر افزود و آرزوی هر اینتری تکرار آن است. مورینیو با همه جنجالهایش و با همه طعنه هایش دیگر کارش را در ایتالیا و شهر میلان به پایان رسانده و دیر یا زود سرمربی رئال مادرید اسپانیا خواهد شد. وی که از نظر خلق و خو خاص است و شکافتن شخصیت بزرگ وی که یک مدیر کامل و یک مرد بزرگ است از حوصله این متن حقیر خارج است و اما در پایان باید برای همه این زحمات از وی که اسوه جاه طلبی و نماد پیشرفت است تشکر کنیم. تو که مهمترین دغدغه ات پیروزی بود و تاریخ به درستی از تو یاد خواهد کرد. تو که برای هر زهری پاد زهری هم داشتی. تو که هیچگاه فرزندانت را تنها نمیگذاشتی و همچون یک پدر در مراقبت کوچکترین کوتاهی نمیکردی. تو که به اینتر و لباس مقدسش عشق میورزیدی. تو که در در قلب تک تک ما جای داری و همیشه به یادت خواهیم بود و در آخر بدرود خوزه بدرود مورینیو بزرگ بدرود ..!؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه پنجم خرداد 1389ساعت 0:19  توسط فرید  | 

گزارش زنده: قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا

۲:۵۴ ٬ پایان مراسم
۲:۵۳ ٬ و قرعه کشی مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان نیز به پایان رسید. امیدوارم که توانسته باشیم مراسم رو به خوبی پوشش دهیم. به امید موقعیت اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی!
۲:۵۱ ٬ فینال بارسلونا - منچستر یونایتد نیز ممکن است.
۲:۵۱ ٬ امکان تقابل اینترمیلان و بارسلونا در نیمه نهایی زیاد است.
۲:۵۰ ٬ تنها تیم هایی که از یک کشور در برابر هم بازی خواهند کرد ٬ بوردو و لیون خواهند بود.
۲:۴۹ ٬ برنده ی بازی ۱ نیمه نهایی (که اینتر شامل آن نمی شود) در برنابئو میزبان خواهد بود.
۲:۴۸ ٬ اگر اینتر به مرحله ی بعد صعود کند ٬ بازی رفت نیمه نهایی را در خانه بازی می کند.
۲:۴۸ ٬ برنده بازی اینترمیلان - سزکا در برابر برنده ی بازی بارسلونا و آرسنال بازی کند.
۲:۴۷ ٬ برنده بازی بایرن مونیخ - منچستر ٬ با برنده بازی بوردو و لیون بازی می کند.
۲:۴۶ ٬ اینترمیلان بازی رفت را در جوزپه مه آتزا بازی خواهد کرد.
۲:۴۵ ٬ اینتــــــرمیــــــــــــلان - ســـــــــزکا موســــــــکو
۲:۴۵ ٬
آرسنال - بارسلونا
۲:۴۴ ٬ بایرن مونیخ - منچستر یونایند
۲:۴۳ ٬ لیون - بوردو !!! دو تیم فرانسوی!
۲:۴۲ ٬ مجری برنامه در حال توضیح دادن قواعد قرعه است.
۲:۴۱ ٬ او از پیش بینی فینالیست ها عذر خواست!!
۲:۳۸ ٬ ایمیلیو بوتراگوئنو ٬ بازیکن اسبق تیم رئال مادرید به روز صحنه آمد و به سوالاتی در مورد سانتیاگو برنابئو پاسخ می دهد.
۲:۳۶ ٬ مجری برنامه یاد آوری کرد که فینال این دوره از رقابت که قرار است در سانتیاگو برنابئو برگزار شود در تاریخ ۲۲ می انجام شود. شایان ذکر است که برای اولین بار فینال لیگ قهرمانان اروپا روز شنبه برگزار می شود.
۲:۳۴ ٬ ویدوئیی از هشت نماینده باقی مانده در حال پخش است.
۲:۳۳ ٬ وی در حال توضیح دادن آمار است.
۲:۳۲ ٬ مجری برنامه: امسال در حضور تماشاگران رکورد جدیدی ثبت شده است.
۲:۳۱ ٬ لوییس فیگو نیز در کنار ارنستو پائولیلو قرار دارد.
۲:۳۰ ٬ مراسم آغاز شد.
۲:۲۷ ٬ مورینیو در بارسلونا کمک مربی / مترجم ونگال بود. حال اگر اینتر در برابر بایرن مونیخ قرار بگیرد ٬ مورینیو و ونگال رو در رو می شوند.
۲:۲۳ ٬ امسال در میان هشت تیم باقی مانده می توان نمایندگانی از شش کشور مختلف را دید. در این میان فرانسه و انگلیس با دو نماینده بیشترین نماینده ها را دارند. همچنین ایتالیا و اسپانیا نیز تنها یک نماینده در میان هشت تیم باقی مانده دارند.
۲:۲۰ ٬ تنها ده دقیقه ی دیگر به شروع مراسم قرعه کشی زمان باقی است.
۲:۱۴ ٬ در همین راستا ٬ زمان بازی اینترمیلان و آ.اس رم که تنها چند روز قبل از بازی اینتر در لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود از یکشنبه ساعت ۱۷:۳۰ به شنبه ساعت ۲۰:۳۰ تغییر یافت.
۲:۱۲ ٬ سایت گل هم اعلام کرده است که خبرنگاران ایتالیایی در نئون از تعداد ایتالیایی ها اینتر بیشتر هستند!!!
۲:۰۵ ، الجزیره اسپورت با ارنست پائولیلو ٬ سرپرست اینترمیلان مصاحبه می کند. او می گوید که از اینکه در این موقعیت قرار دارد بسیار خوشحال است و در جواب خبرنگار در مورد پیش بینی قرعه کشی گفت: "همه ی تیم ها قدرتمند هستند. اما سخت ترین آنها منچستر و بارسلونا هستند" او در ادامه گفت: "ترجیح می دهیم با تیم کم اهمیت تر بازی کنیم!"
۱:۵۸ ٬ آمار نشان می دهد که آندری آرشاوین (آرسنال) و آلبرتو جیلاردینو (فیورنتینا) بهترین پاسورهای امسال هستند.
۱:۵۶ ٬ مارتن تیلور ٬ گزارشگر معروف انگلیسی اعلام کرد که اینتر با کمک اشتباهات داوری به مرحله بعد صعود کرده است!!
۱:۵۲ ، یک آمار جالب!! انزاگی مهاجم میلان ٬ امسال تنها سه دقیقه بازی کرده است اما با هفده آفساید ٬ بیشترین آمار آفساید را یدک می کشد!
۱:۴۸ ٬ طبق آمار اعلام شده که فعلا کریستیانو رونالدو با هفت گل در صدر لیست گلزنان قرار دارد. شایان ذکر است که رئال مادرید هفته ی گذشته از رقابت ها حذف شد.
۱:۴۴ ٬ کاپلو هم ساعتی پیش در یک مصاحبه ی مطبوعاتی اظهار داشته که این تیم اینتر می تواند قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.
۱:۳۵ ٬ مربی تیم بوردوی فرانسه رسما اعلام کرده است که نمی خواهد به هیچ عنوان با بارسلونا روبرو شود!
۱:۲۸
٬ برنده ی بازی اول با برنده بازی چهارم دیدار خواهد کرد.
۱:۲۷ ٬ مسیر تیم های بارسلونا ٬ منچستر یونایتد ٬ آرسنال ٬ اینترمیلان ٬ بوردو ٬ لیون ٬ بایرن مونیخ و سزکا موسکو از مرحله ی یک چهارم نهایی تا به فینال در این قرعه کشی مشخص خواهد شد.
۱:۲۵ ٬ مراسم تا یک ساعت دیگر آغاز می شود.
قرعه کشی مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تا ساعت چهارده و سی دقیقه به وقت ایران در کشور سویس برگزار می شود.
اینترمیلان پس از شکست چلسی در استمفورد بریج به مرحله ی بعد راه یافت و قرعه ی امروز سرنوشت اینتر را رقم خواهد زد.
این قرعه کشی به طور زنده و هم زمان از این سایت گزارش می شود.

ساعت شروع گزارش: 13:30 به وقت ایران

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هشتم اسفند 1388ساعت 12:48  توسط مهریار.ا  | 

معارفه ساموئل اتوئو - زنده

معارفه ساموئل اتوئو لحظه به لحظه و به صورت مستقیم در همین پست آپدایت می شود با ما باشید. برای رفرش کردن پست CTRL + F5 را بزنید .

آپدایت 22 : با انجام حرکات تکنیکی سامی در برابر تماشاگرا مراسم نسبتا معمولی معارفه مهاجم جدید اینتر به پایان می رسد. از دوستانی که تا این لحظه با ما بودند تشکر میکنم و امیدوارم اتوئو بتواند جای خالی زلاتان را در اینتر پر کند و اینتر را به آرزوی 40 ساله ی خود یعنی فتح چمپیونز لیگ نزدیک سازد .
آپدایت 21 : سامی همچنان در زمین تمرین به انجام حرکاتی با توپ مشغول است.
آپدایت 20 : اتوئو با پیراهن شماره 9 وارد زمین تمرین می شود. تماشاگران فریاد می کشند و سامی چند ضربه به توپ میزند. سپس به سمت هواداران می رود و هواداران هم در اطراف وی جمع می شوند .
آپدایت 19 : برخلاف مراسم معارفه زلاتان در نوکمپ اکنون تنها چند صد هوادار منتظر ورود سامی به زمین تمرین هستند.
آپدایت 18 : سامی گل کنفرانس را ترک میکند ...
آپدایت 17 : اتوئو ابراز امیدواری میکند که هم تیمی سابقش , رونالدینیو نیز به دوران اوج بازگردد.
حال مورینیو شروع به صحبت میکند : ما هم از حضور سامی در جمع تیممان خوشحالم. اتوئومیتواند همین امروز بازی کند ! البته نه 90 دقیقه ولی خوب شاید 30 دقیقه در مونتکارلو - پنجشنبه شب - جام پیرلی - به بازی گرفته شود. من از مسوولان تیم هم به خاطر ترکیب کامل این فصل تشکر میکنم .مورینیو همچنین در مورد داستان چلسی - بارسا توضیحاتی میدهد و اشاره میکند که مشکل خاصی در کار نبوده . سامی به پشت میکروفن باز میگردد و ادامه می دهد که تلاش میکند تا تمرکز کافی را روی عملکرد خود داشته باشد.
آپدایت 16 : در مورد دیگو میلیتو : دیگو بازیکن خوبیست. نمیدانم من و او هر دو همزمان به بازی گرفته خواهیم شد یا نه ...
من اینجا در جمع بزرگی قرار گرفته ام و دوست دارم راجع به جمع صحبت کنم نه یک بازیکن خاص !!!
آپدایت 15 :
از سامی راجع به بوسیدن پیراهن بارسا توسط زلاتان سوال می شود , من این کار را انجام ندادم چون ابتدا می خواهم با انجام مسوولیتم در زمین ارزش خودم را نشان دهم. کاری که زلاتان انجام داده به خودش مربوط است !!!
آپدایت 14 : سامی در مورد مسئله نژاد پرستی در ایتالیا می گوید و معتقد است این مسائل در همه جا وجود دارد.
آپدایت 13 : من هرگز نگفته ام که دوست ندارم برای مورینیو بازی کنم . چیزهایی که امروز نقل می شود مربوط به داستان های چلسی - بارسلونا است .من افتخار میکنم که زیر نظر مورینیو کار خواهم کرد و تلاش میکنم جواب اعتماد او را بدهم.

آپدایت 12 : در مورد مقایسه من و زلاتان , من سامی اتوئو هستم و دوست ندارم با کسی مقایسه شوم! برای زلاتان آرزوی موفقیت میکنم . موفقیت در بارسا , خانه ی 5 ساله من ! در مورد هواداران هم امبدوارم بتوانم برایشان موفقیت و پیروزی به ارمغان بیاورم.
آپدایت 11 : ا
توئو ادامه می دهد : من 13 سال در اسپانیا بودم و امروز جزیی از خانواده بزرگ بارسا محسوب می شوم. من با سری بالا نوکمپ را ترک کردم. هر کس میتواند تاریخ را بنویسد. من میخواهم تاریخ را با اینتر بنویسم. آمده ام تا با اینتر به اسکودتو و لیگ قهرمانان برسم.
آپدایت 10 : ا
توئو کنفرانس را آغاز به میکند : در ابتدا میخواهم از بارسا و هم تیمی هایم به خاطر همه این سالها تشکر کنم. از آنها ممنونم که به من کمک کردند تا به این سطح برسم.
آپدایت 9 :
اتوئو وارد می شود ...

آپدایت 8 : گزارش ها حاکی از این است که اتوئو پیراهن شماره 9 اینتر را بر تن خواهد کرد. پیراهنی که بین سالهای 98 تا 2002 بر تن رونالدوی افسانه ای بود.
آپدایت 7 : زلاتان در بدو ورود به نوکمپ بر لباس بارسا بوسه زد. آیا اتوئو نیز این کار را انجام خواهد داد ؟ همچنان با ما باشید.
آپدایت 6 : ژوزه مورینیو نیز در اتاق کنفرانس حضور دارد . عکاسان , خبرنگاران و روزنامه نگاران بسیاری منتظر ورود اتوئو هستند.
آپدایت 5 : اتوئو به عنوان بخشی از قرارداد زلاتان ابراهیموویچ راهی مه آتسا شده است. گفتنی است بارسا علاوه بر اتوئو مبلغ 43.5 میلیون یورو و الکساندر هلب به عنوان بازیکن قرضی را به اینتر داده است.
آپدایت 4 : مهاجم سابق بارسا حدود یک ساعت پیش وارد آپیانو جنتلیه - کمپ تمرینی اینتر - شد و به همراه مورینیو به تمرین پرداخت.
آپدایت ۳: معارفه در آپیانو جینتله برگزار می شود.
آپدایت ۲: نویسنده جدیدمان علیرضای عزیز زحمت این گزارش زنده را خواهند کشید.
آپدایت ۱: از یک ساعت و نیم دیگر با معارفه ساموئل اتوئو با شما خواهیم بود.

معارفه ساموئل اتوئو در اینترمیلان

گزارش زنده ٬ ساعت ۱۶:۴۵ به وقت ایران

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم مرداد 1388ساعت 6:19  توسط مهریار.ا  | 

رسمی: زلاتان ابراهیمویچ به بارسلونا پیوست.

اخبار جدید و معارفه ابراهیمویچ لحظه به لحظه و به صورت مستقیم در همین پست آپدایت می شود با ما باشید. برای رفرش کردن پست CTRL + F5 را بزنید یا اینجا را کلیک کنید.
آپدایت ۳۷: باید بدانیم و قبول کنیم که زلاتان ابراهیمویچ دیگر بازیکن اینترمیلان نیست. برای تمام زحماتی که کشید از او تشکر کنیم و همیشه برایش آرزوی موفقیت کنیم. از طرف خودم برای کسی که بهترین لحظات زندگی فوتبالی ام را رقم زده است تشکر می کنم و امیدوارم هر جا که بازی می کند به آرزوهایش برسد.
آپدایت ۳۶: از همه دوستانی که ما را همراهی کردند کمال تشکر را دارم. امیدوارم بتوانیم جلسه معارفه اتوئو را نیز به همین مفصلی پخش کنیم.
آپدایت ۳۵: بدین ترتیب جلسه معارفه ابراهیمویچ در نیوکمپ به پایان رسید.
آپدایت ۳۴ - خبر: دوستان اینتری عزیز ٬ هم اکنون خبر رسیده است که رئیس باشگاه سامپدوریا اعلام کرده است که آنتونیو کاسانو ۱۰۰٪ با سامپودریا خواهد بود!!
آپدایت ۳۳: مراسم معارفه ابراهیمویچ تا لحظاتی دیگر ادامه می یاد.
آپدایت ۳۲: با اینکه ابراهیمویچ در حال انجام دادن معارفه اش است. هنوز خبری از معارفه اتوئو در اینتر نیست.
آپدایت ۳۱: یک اتفاق عجیب!!! گروهی از تماشاگران به درون زمین آمدند و به طرف ابراهیمویچ دویدند ٬ نیروهای پلیس قادر به کنترل وضعیت نبودند بنابراین مسئولین ایبرا را موقتا از زمین خارج کردند!
آپدایت ۳۰: یکی از تماشاگران به درون زمین دوید!! او خیلی زود توسط نیروهای پلیس متوقف شد!!
آپدیت ۲۹: ایبرا در حالی راه رفتن دور ورزشگاه است و تماشاگران او را تشویق می کنند.
آپدایت ۲۸: ابراهیمویچ لباس بارسلونا را بار دیگر می بوسد.
آپدایت ۲۷: تماشاگران یک صدا ابراهیمویچ را تشویق می کنند و فریاد "ایبرا ٬ ایبرا" سر می دهند و ابراهیمویچ در میکروفن از آنها تشکر کرد.
آپدایت ۲۶: ابراهیمویچ لباس بارسلونا را به تن کرد! او هم اکنون به درون نیوکمپ قدم گذاشت و با شوت کردن توپ ها ٬ هواداران را به وجد آورده است.
آپدایت ۲۵: ابراهیمویچ تا دقایقی دیگر به نیوکمپ قدم خواهد گذاشت.
آپدایت ۲۴: کنفرانس خبری ابراهیمویچ رو به پایان است.  باشگاه بارسلونا رسما اعلام کرده است که هفتاد و پنج هزار نفر در استادیوم منتظر ورود ابراهیمویچ به مستطیل سبز هستند.
آپدایت ۲۳: از زلاتان در مورد دوره ی حضورش در لیگ ایتالیا سوال شد. او پاسخ داد: "من فکر می کنم ایتالیا خیلی چیزها به من آموخت. در سال اول حضورم مربی ای چون فابیو کاپلو داشتم. او به خوبی به من گلزنی را یاد داد. او ویدئویی دوازده دقیقه ای از وان باستن به من نشان داد و گفت که تو دقیقا مانند وان باستن بازی می کنی. ولی اگر می خواهی مثل او شوی باید مثل او تمرین کنی. در ادامه نیز سرمربی ای چون مانچینی و مورینیو داشتم که در سال آخر حضورم در ایتالیا خیلی چیز ها به من آموخت و از همه آنها متشکر هستم.

آپدایت ۲۲: ابراهیمویچ بار دیگر از اینترمیلان و پرزیدنت ماسیمو موراتی تشکر کرد و از هم تیمی هاس سابقش برای درک شرایطش تشکر کرد.
آپدایت ۲۱: ابراهیمویج در مورد لا لیگا می گوید: "من هیچ کس را جلو بارسلونا نمی بیتم و همه پشت ما هستند. این خود افتخاری است. اما با نقل و انتقالات ٬ فصل آتی ٬ لیگ اسپانیا در عرصه جهانی مورد توجه همگان خواهد بود.
آپدایت ۲۰: نیوکمپ هفتاد و پنج هزار تماشاگر را در خود جای داده است.
آپدایت ۱۹: خبرنگاری پرسید: "پنج سال پیش اتوئو همین جا قول هایی به هواداران داد. تو چه قول هایی می دهی؟" ابراهیمویچ پاسخ داد: "من قول پیروزی ها و موفقیت های بی شماری را می دهم"
آپدایت ۱۸: خوآن لاپورتا همچنان از تماشاگران برای حضورشان تشکر می کند و سرپرست بارسلونا را تحسین می کند.
آپدایت ۱۷: از ابراهیمویچ در مورد گلزنی ها و هدفش سوال شد. پاسخ وی به شرح زیر است: "من سال گذشته در سری آ بیست و پنج گل را به ثمر رسانده ام. با این تعداد گل من بهترین گلزن فصل شدم. من می خواهم رکورد ها را بشکنم اما از الان عددی مشخص نمی کنم. فقط می خواهم به همبازی هایم کمک کنم. اگر فصل گذشته پیروزی به دست آورده ام ٬ در تکرار آن اصرار خواهم کرد.
آپدایت ۱۶: از ابراهیمویج در مورد اینکه جرا قبلا لیگ قهرمانان را نبرده سوال شد. او پاسخ داد: "نمی دانم! من بهترین بازی ام را ارائه دادم ولی نشد. اما الان با بهترین ها هستم و نگرانی ندارم."
آپدایت ۱۵: ابراهیمویچ می گوید: " بازی برای بارسلونا افتخار بزرگی است. برای من بارسلونا ٬ باشگاه خاصی است. من بهتر از این خواهم بود. بازی با مسی ٬ ژاوی ٬ انتیستا و توره! من همه چیز در مورد این تیم را می دانم. من می خواهم بهتر شوم."
آپدایت ۱۴: خوآن لاپورتا در مورد انتقالات و مذاکراتش با موراتی صحبت می کند.
آپدایت ۱۳: ابراهیمویچ در حال صحبت است او می گوید: "ماه ها قبل به پرزیدنت ماسیمو موراتی گفتم تنها باشگاهی که به آن می پیوندم بارسلونا است و فقط آنها به سراغ می آیند و او نیز تایید کرد." زلاتان ابراهیمویچ ادامه داد: "من خوشحالم که اینترمیلان اکنون بازیکنی چون ساموئل اتوئو را دارد. من اینجا نیستم که جانشین ساموئل اتوئو باشیم ٬ من می خواهم بازیکنی برای خودم باشم" در آخر او از تمام کسانی که این انتقال را ممکن ساختند تشکر کرد و گفت: "من اینجا هستم که قهرمان شوم و تمام تلاشم را می کنم.
آپدایت ۱۲: خوآن لاپورتا دوباره حرف هایش را آغاز کرد. او می گوید که نکته مثبت آمدن زلاتان ابراهیمویچ این است که او همیشه می خواسته که به بارسلونا بپیودند و به بارسا علاقه دارد.
آپدایت ۱۱: چراغ های نیوکمپ روشن شد و ویدئو به پایان رسید.
آپدایت ۱۰: در حال حاضر ویدئویی از بهترین های ابراهیمویچ در حال نمایش در نیوکمپ است. بهترین لحظات زلاتان در اینتر ٬ یوونتوس و آژاکس.
آپدایت ۹: هنوز خوآن لاپورتا در حال صحبت درباره اهمیت حضور تماشاگران و دلیل حضور ابراهیمویچ در بارسلونا است. بیش از پنجاه هزار تماشاگر منتظر حضور ابراهیمویچ هستند.
آپدایت ۸: زلاتان ابراهیمویچ پیراهن بارسلونا را بوسید و از رختکن خارح شد.

آپدایت ۷: خوآن لاپورتا در ورزشگاه از تماشاگران برای حاضر شدن تشکر کرد و اعلام کرد که
زلاتان تا دقایقی دیگر وارد ورزشگاه می شود.

آپدایت ۶: ابراهیمویچ در رختکن ٬ لباس شماره ۹ بارسلونا را به تن کرد.
آپدایت ۵: دوستانی که اینترنت پر سرعت دارند می توانند مراسم معارفه را از این لینک پیگیری کنند.
آپدایت ۴: زلاتان ابراهیمویچ تا دقایقی دیگر وارد نیوکمپ می شود.
آپدایت ۳: به گزارش سایت گل ٬ معارفه ساموئل اتوئو در اینتر هنوز از هیچ منبعی تایید نشده است و هنوز ساموئل اتوئو قرارداد خود را امضا نکرده است.
آپدایت ۲: زلاتان ابراهیمویچ ٬ رسما شماره ۹ بارسلونا را به تن می کند. آخرین سوئدی که در بارسلونا بازی کرده است ٬ هنریک لارسون شماره ۱۷ را به تن کرده است. ابراهیمویچ رسما شماره ۹ ای که بر تن ساموئل اتوئو بوده به تن می کند.
آپدایت:
نیوکمپ تا بدین لحظه پنجاه هزار تماشاگر را در خود جای داده است و همچنان منتظر معارفه ابراهیمویچ هستند و اینتر کماکان خبری رسمی از اتوئو منتشر نکرده است.
زلاتان ابراهیمویچ ٬ ستاره اینترمیلان و گلزن فصل گذشته سری آ ٬ بازیکنی که تمام هواداران اینتر عاشق او بودند ٬ دیگر بازیکن اینترمیلان نیست. زلاتان ابراهیمویچ دقایقی پیش قرارداد خود را بارسلونا ثبت کرد و احتمالا امشب در نیوکمپ معارفه می شود.
مبلغ قرار داد حدود چهل و چهار میلیون یورو ٬ به علاوه ساموئل اتوئو و آلکساندر هلب اعلام شده است. قرارداد هلب با اینتر به صورت قرضی و تا تابستان ۲۰۱۰ خواهد بود.
اینترمیلان در تست های پزشکی دو بازیکن جدید مشکلی نداشته اند اما آقای دکتر ریکارد پرونا ٬ بعد از بررسی زلاتان ابراهیمویچ ٬ آسیب دیدگی جزئی در دست چپ او را گزارش داده است. این آسیب دیدگی تنها بازی اول او را عقب می اندازد.
سایت رسمی اینترمیلان هنوز خبری رسمی از معارفه اتوئو و هلب منتشر نکرده است.

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم مرداد 1388ساعت 22:37  توسط مهریار.ا  | 

پخش زنده: اینترمیلان - لچه

Full Time

http://i37.tinypic.com/11ghgte.jpgInter 1 - 0 Lecce
خولیو کروز (DOWNLOAD)


پخش زنده

اینتر با گل دقیقه ۸۱ کروز پیروز میشه
ســــــــــــــــــــــــوت پـــــــایـــــــان به صدا در میـــــــــــاد
اینتـــــــــــــــرمیـــــلان ۱ - ۰ لچه

لاتزیو ۳ - ۰ فیورنتینا
مــــیلان ۲ - ۱ رجینا
رم ۱ - ۳ جنــــــــــــوا
یونتوس ۱ - ۱ کاتـــــــانــــــیا
اطلاعاتی ندارم چون کانالی که بازی رو پخش می کرد قطع شده
تا آخرین دقایق اینترمیلان یک بر صفر جلو است
خــــــــــــــولیــــــــــو ریـــــکاردو کــــــــــــــــــروووووووووووووووووووز
گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل
ببخشید دوستان! ارتباط من هم با شبکه ای که بازی رو پخش می کرد قطع شده! گویا تصمیم گرفتن بازی رئال رو نشون بدن وسط بازی اینتر!!!
نیمه دوم آغاز میشه
نیمه اول به پایان رسید
کارت زرد برای چیوو
کرنر اینتر به هدر میره
شوت ایبرا با برخورد به بازیکن خودی به بیرون میره
خطا پشت هجده برای اینتر
سانتر لچه ای ها باز هم به هدر میره
کرنر بی ثمر! ضد حمله ی اینتر با خطای مانسینی متوقف می شه
کوردوبا تک به تک لچه ای ها رو دفع میکنه و بازهم کرنر برای لچه
شوت سنگین کوردوبا به بیرون میره
کرنر هم بی ثمر برای مهمان
فرصصصصصصصت برای لچه!! جولیو سزار یک توپ استثنایی رو دفع می کنه و به کرنر میره
ضربه آزاد ایبرا به تیرکاصابت کرد!!
خطای لچه ای ها نزدیک بود که وارد دروازه شود اما به بیرون رفت!
یوونتوس با گل آمائوری جلو افتاد
ابراهیمویچ از جناح راست سانتر خوبی انجام داد که کسی استفاده نکرد
پاس ایبرا به مانسینی نرسید
بازی ۵۰ ۵۰ است
خطای مانسینی توسط دفع لچه دور شد
ترکیب اینتر: جولیو سزار - زانتی - کوردوبا - بوردیسو - چیوو - ویرا - کامبیاسو - استانکویچ - مانسینی - ابراهیمویچ - آدریانو
ولی به هر حال قسمت های مهم را هر دو سه دقیقه یکبار آپدایت می کنم
دوستان بازی رو خیلی راحت می تونید از اینجا ببینید دیگه احتیاجی به گزارش نیست!
کل ورزشگاه در حال تشویق کاپیتان هستند
دوستانی که ADSL دارن می تونن بازی رو از اینجا به صورت زنده تماشا کنند!!!
در صورت برد اینتر ٬ خوزه مورینیو صدمین بازی خانگی بدون باختش را تجربه می کند
چنانچه کاپیتان زانتی امروز بازی کنه ششصدمین بازی خودش رو برای اینتر انجام میده
ترکیب اینترمیلان هنوز اعلام نشده
سنگین ترین نتیجه ها به ترتیب پیروزی شش بر صفر / پنج بر صفر / چهار بر یک به سود اینتر بوده
آخرین باری که لچه اینتر را در جوزپه مه آتزا شکست داد نوامبر ۲۰۰۰ بود
دوم می ۲۰۰۴ آخرین باری بود که لچه بر اینتر پیروز شد.
آخرین بازی که دو تیم باهم دیدار کردند دو فصل پیش بود که اینتر در بازی رفت دو بر صفر و در بازی برگشت سه بر صفر لچه را شکست داد.
بازی تا یک ساعت و نیم دیگر آغاز می شود

نظر بدهید

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم مهر 1387ساعت 21:56  توسط مهریار.ا  | 

پخش زنده: اینترمیلان - پناثنایکوس

Full Time

Panathinaikos 0 - 2 Inter Milan http://i33.tinypic.com/2570nq8.gif
مانسینی
آدریانوپخش زنده

اینترمیلان ۲ - ۰ پاناثنایکوس / مانسینی - آدریانو
سوت پایان بازی
سه دقیقه وقت تلف شده
فیگو از جناح خودش حرکتی رو آغاز کرده
کرنر برای پاناثنایکوس
آدریانو بالاخره در اولین بازی رسمی خودش گلزنی می کنه!! فروزا امپراطور
امپراطــــــــــــــــــــــــــــــور!!! اینترمیلان ۲ - ۰ پاناثنایکوس!!! آدریانو گل می زنه!
گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل
ابراهیمویچ! پاس میده به آدریانو
سوزا به جای مون وارد زمین میشه
رم همچنان دو بر یک عقب هست
تعویض! مانسینی به جای آدریانو! امپراطور به لیگ قهرمانان بر می گرده
باز هم جولیو سزار توپ رو دفع می کنه!
کرنر یونانی ها نیز به بیرون میره
اینبار جولیو سزار توپ رو به کرنر می فرسته
کرنر به هدر میره
مونتاری!!! شوت خوبی می زنه توپ به کرنر میره
توپ مونتاری برای ایبرا به گالینویچ می رسه
کرنر برای اینتر
 هریستودوپلوس به جای نیلسون وارد زمین می شود
کرنر ارسال میشه و از دست میره
ضربه آزاد پاناثنایکوس به کرنر میره!
فرصـــــــــــت برای یونانی ها!!! جولیو سزاااااار عالی کار می کنه!
فیگو دو سه دریبل زیبا زد! توپ دست اینتری هاست
دو تعویض! فیگو و مونتاری وارد میشن... کوآرسما و ویرا خارج می شن
ماتریکس توپ مون رو دفع می کنه
گویا برنامه ی یونانی شوت از راه دور است
توپ جیلبرتو سیلوا به بیرون میره
بازی آروم دنبال میشه
کلوج ۲ - ۱ رم !!!!
جیلبرتو سیلوا به کلیتون پاس می ده... اما شوت او باز هم از دست میره
جولیو سزار شوت ایوانچیتز رو از فاصله ۲۵ متری دفع می کنه
سانتر مون توسط جولیو سزار دفع میشه
ماتراتزی توپ یونانی ها رو دور میکنه
کارت زرد برای مایکون به دلیل خطا برروی ایوانچیتز
یک پاس عمقی برای ایبرا... گالینویچ باز هم دفع می کنه
نیمه دوم آغاز میشه
سوت پایان نیمه اول بازی / اینترمیلان ۱ - ۰ پاناثناکوس گل توسط مانسینی
یک دقیقه وقت تلف شده
فرصـــــــــــــــــــت برای پــــاناثنایکوسسسس!!!!!!!! توپ به تیـــــرک می خوره
چیز دیگه به پایان نیمه اول نمونده! اینترمیلان ۱ - ۰ پاناثنایکوس
مانسینی از جناح چپ حرکت می کنه اما توپش توسط دفع میشه
پاس عمقی مانسینی برای ابرهمویچ... داور آفساید اعلام میکنه..
مون از مکسول عبور می کنه اما جولیو سزار بار دیگه عالی کار می کنه
سانتر کلیتون رو بار دیگه جولیو سزار دفع می کنه
این بار در اون سمت جولیو سزار سانتر یونانی ها رو دفع می کنه
ابراهیمویچ بار دیگر خطرساز میشه که گالینویج باز هم توپش رو می گیره
اینتر از جناح راست حمله ای رو آغاز کرده
تعویض برای پاناثنایکوس! ایوانچیتز به جای کاراگونز
بازی آرامتر دنبال می شود و اتفاق خاصی در این دقایق رخ نمی دهد
کلیتون به دلیل خطای وحشیانه بروی ایبرا کارت زرد گرفت!!!
ضد حمله اینتر با رفتن توپ به اوت متوقف میشه.. حساب کار همچنان یک بر صفر است
ماتراتزی دفع می کنه و می ندازه برای کوردوبا ... برای ویرا
بازیکن سابق اینتر کاراگونز کرنر پاناثناکوس را سانتر کرد که به هدر رفت
کرنر برای پاناثنایکوس
به بازی اینتر بر می گردیم.. یونانی ها شدیدا بروی دروازه اینتر فشار میارن
تیم کلوج گل مساوی رو به رم می زنه! ۱-۱
فرصتتت برای پاناثنایکوس!! جولیــــــو ســـــــــزار توپ رو دفع کنه!
دروازه گالینویچ در امان نیست و اینتر مدام حمله می کنه.. کوآرسما از راست.. مانسینی از چپ!!
مانسیـــــــــــــــنی گل اول اینترمیلان رو به ثمر می رسونه.. ابرهیمویج دو دربیل می کنه و توپ رو میده به مانسینی و..
اینترمیلان ۱ - ۰ پاتاثنایکوس
فرصتتتتت..... گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل
پاس عمقی ایبرا برای مانسینی... آفساید
بازی در زمین اینتر در حال چرخش است
بارسلونا و لیورپول و چلسی نیز در بازی های خود جلو می افتند
کارت زرد برای ماتراتزی به دلیل خطا بروی سالپینگیدیز
گالینویچ به سختی توپ ابرهیمویچ رو میگیره
در دیدار های همزمان رم گل اول رو توسط پانوچی می زنه!
کوآرسماااااااااااااا...... یک شوت از کوآرسما که گالینویچ رو غافلگیر می کنه اما دروازبان به راحتی توپ رو دفع می کنه
ضد حمله او توسط ماتریکس دفع میشه
توپ ایبرا زده میشه و به مایکون بر می گرده.. جیلبرتو سیلوا توپ رو می گیره
بار دیگر کوآرسما به گل زدن نزدیک بود اما..
گالینویج توپ خطرناک کوآرسما رو دفع می کنه..
کلیتون هافبک پاناثنایکوس خطرناک ظاهر شده و داره دفاع رو اذیت می کنه
کرنر نیز از دست میره
فرصــــــت برای کوآرســــــــــما!!! چه توپی از دست میره.. کرنز برای اینتر
ایبرا نتونست از پاس عرضی عالی مانسینی استفاده کنه و فرصت از دست رفت
فرصت برای ابراهیـــــــــــمویج!!!! عجب فرصتی از دست میره..
ضربه خطای پاناثنایکوسی ها توسط جولیو سزار دفع میشه
کرنر با همکاری عالی از دفاع دور می شود
کرنر برای پاناثناکوس
بار دیگه مون حرکتی انجام میده! ماتراتزی توپ رو به کرنر می اندازه
فرصت برای پاناثنایکوس!! جولیو سزار به راحتی شوت مون رو می گیره
بازی روند آروم تری به خود می گیره
فرصت برای ابراهیمویچ! باز هم سیماو جلوشو می گیره
کوآرسما در و مکسول دو سه پاس قشنگ به هم میدن
سانتر مکسول برای ابرهیمویج... ایبرا کنترل می کنه اما سیماو توپش رو می زنه
اولین حمله خطرناک یونانی های توسط کوردوبا دور می شود
بازی در این دقایق آغاز می شود
دمای هوا در آتن ۲۲ درجه است و رطوبتی نیز احساس نمی شود
ترکیب اینترمیلان: جولیو سزار - کوردوبا - زانتی - مکسول - ماتزاتزی - مایکون - کامبیاسو - ابرهیمویچ - ویرا - کوآرسما - مانسینی
یونانی ها تا به حال ۱۷ بار با ایتالیایی ها بازی کرده اند که در کارنامه خود سه برد ٬ پنج مساوی و هشت شکست دارند
بازی تا ۱۰ دقیقه دیگر آغاز می شود

نظر بدهید

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم شهریور 1387ساعت 23:34  توسط مهریار.ا  | 

اینترمیلان - یوونتوس / نیمه زنده

Full Time

FC Inter 1 - 2 Juventus
کامرونزی
ترزگه
مانیش

سوت پایان دیدار ... اینترمیلان ۱ - ۲ یوونتوس.... باخت دوم اینترمیلان و کم شدن فاصله با رم و رسیدن آن به ۴ امتیاز!
دقیقه ۹۳: هر لحظه ممکنه صدای دلخراش سوت پایان به صدا در بیاد!
دقیقه ۸۹: چیزی به پایان نمونده!
دقیقه ۸۴: یاکینتا به جای ترزگه و بالوتلی به جای چیوو به بازی میان
دقیقه ۸۴: گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل مـــــــــــــــــــــــــــــانیـــــــــــــــــــش! یووه ۲ - ۱ اینتر! فورزا اینتــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
دقیقه ۷۳: رادیوی اینتر هم از ما رو برگردوند! اونم دیگه کار نمی کنه(!)
دقیقه ۶۷: تعویض! کروز خارج میشه و مانیش وارد میشه...
دقیقه ۶۴: گل دوم برای یوونتوس! دیوید ترزگه! اینترمیلان ۰ - ۲ یوونتوس! فاصله اینترمیلان و رم تا دقیق ۶۵ به ۴امتیاز رسیده - بالوتلی در حال گرم کردن است.
دقیقه ۵۶: فرصتی خطرناک توسط داوید سوآزو به هدر میره!
دقیقه ۵۲: تعویض! خمنز خارج میشه و داوید سوآزو وارد میشه تا انترمیلان ۳-۴-۴ بازی کنه
دقیقه ۴۹: [گل] گل برای کامرونزی! باز هم این بازیکن نفرت انگیز دورگه به اینترمیلان گل می زنه!
اینترمیلان ۰ - ۱ یوونتوس
دقیقه ۴۶: سوت پایان نیمه نخست
دقیقه ۴۳: لاگروتلی کارت زرد گرفت!
دقیقه ۴۲: بازی عالی اینتر و همکاری های حرفه ای آنها استادیوم را به وجد آورد! در حالی که تماشاگران فریاد Ole Ole Ole Inter Inter سر می دهند و گزارشگر رادیو اینتر مرتبا جمله Grande Capitano را تکرار می کند. فورزا اینتر
دقیقه ۳۶: سانترهای عرضی یووه زیاد شده که می تونه فوق العاده خطرناک باشه! یوونتوس مداوما حمله می کنه که موجب شده تماشاچیان اینترمیلان یک نفس در سوت های خود بدمند.
دقیقه ۲۶~۳۲: کروز و چیوو کارت زرد گرفتند! امیدوارم اخراجی نیاریم باز!
دقیقه ۲۶: کارت زرد برای مولینارو
دقیقه ۱~۲۴: یوونتوس یکی دو فرصت خطرناک رو ایجاد کرده و اینترمیلان هم به نوبه خود توسط کروز
موقعیت خوبی داشته که از دست رفته

           

 نظر اینتری بده

+ نوشته شده در  شنبه سوم فروردین 1387ساعت 23:54  توسط مهریار.ا  | 

اینتر - جنوا / نیمه مستقیم!

Genoa 1 - 1 Inter
سوآزو (DOWNLOAD)
بوریلو (DOWNLOAD)

گزارش نیمه زنده (هر ۸~۱۰ دقیقه):

دیدار همزمان: رم ۲ - ۳ لاتزیو
دیدار همزمان: آث میلان ۱ - ۲ سامپدوریا
دقیقه ۹۳: سوت پایان دیدار! اینترمیلان ۱ - ۱ جنوا ! اینتر با یک بازیکن کمتر مثل همیشه در برابر جنوا به یک تساوی ناامید کننده دست یافت!
دقیقه ۹۰: وارد وقت های اضافی شدیم! هنوز جنوا حمله می کنه!
دقیقه ۸۵: گل مساوی برای جنوا!!!!!!! بالاخره بوریلو کار خودش رو کرد!!
دقیقه ۷۲~۸۰: اینترمیلان شدیدا تحت فشار هست! حتی نمی تونند به زمین حریف برن! بوریلو به گلزنی خیلی نزدیک شده :(
دیدار همزمان: رم ۱ - ۱ لاتزیو
دیدار همزمان: آث میلان ۱ - ۲ سامپدوریا
دقیقه ۷۲: کارت زرد برای بوردیسو
دقیقه ۷۰: اینترمیلان به دلیل ده نفره بودن شدیدا تحت فشار هست!
دیدار همزمان: رم ۱ - ۰ لاتزیو
دقیقه ۶۴: تعویض برای اینترمیلان... خولیو ریکاردو کروز به جای زننده تک گل دیدار ٬ داوید سوآزو!
دقیقه ۵۶: فرصت بسیار خطرناک بوریلیو رو جولیو سزار می گیره
دقیقه ۴۵~۵۵: تعویض برای اینتر! سولاری میاد بیرون و نلسون ریواس وارد میشه! ماریو بوریلیو ٬ از بهترین گلزن های این فصل سری آ وارد میدان میشه تا خطر برای اینترمیلان ده نفره جدی بشه! و از همه مهم تر جنوا یک گل به ثمر رساند که از نظر داور آفساید بود و پذیرفته نشد که آفساید هم بود!!
دیدار همزمان: رم ۰ - ۰ لاتزیو
دقیقه ۴۵: نیمه اول با برتری یک بر صفر اینترمیلان ده نفره خاتمه یافت!
دقیقه ۳۰~۴۰: پله دو کارته و اخراج میشه [کارت قرمز] !!! بازهم اینترمیلان ۱۰ نفره در نیمه اول!!!!!!!!!!
دیدار همزمان: آث میلان ۰ - ۲ سامپدوریا !!!
دقیقه ۲۵~۳۰: جنوا خطرناکتر شده ولی اینترمیلانی همچنان با آرامش بازی می کنند.. ایبرا همچنان با خط دفاع جنوا بازی می کند!!
دقیقه ۲۰~۲۵: فرصت های متعددی توسط نراتزوری از دست رفته... جنوا هم دو فرصت خطرناک روی دروازه اینترمیلان ایجاد می کنه که نشون بده حریف آسونی نیست!!
دیدار همزمان: آث میلان ۰ - ۱ سامپدوریا
دقیقه۱~۲۰: اینترمیلان ۱-۰ جنوا ! گل توسط داوید سوآزو ! ابرهیمویچ خیلی عالی کار کرده...

آخرین اخبار: فیگو مجددا به لیست مصدومان اضافه شد!
قبل از بازی: آخرین دیدار دو تیم در دور رفت سری آ بود که اینترمیلان موفق شد با نتیجه پرگل ۴-۱ حریف
خود را در مه آتزا مغلوب کند. آن بازی ٬ دومین بازی پرگل اینترمیلان در این فصل بوده.
قبل از بازی: بازی راس ساعت ۲۳ به وقت تهران در جنوا آغاز می شود. رم و لاتزیو ۴۵ دقیقه بعد از شروع
بازی اینترمیلان با هم دیدار خواهند کرد. نتایج آن بازی را هم همزمان برای شما گزارش می دهیم.

نظر بدهید

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم اسفند 1386ساعت 20:18  توسط مهریار.ا  | 

اینتر - یووه - زنده

در جواب آقای سیامک که می گن "بعشم مردشور اون حافظتون و ببرن که یادتون نیس تا همین 2فصل پیش در حد رقیب یووه که هیچ,میلانم حساب نمیشدین!!!!!" باید بگم که دو فصل پیش یوونتوس قهرمان اصلی سری آ بود و داور هم اصلا نقشی در قهرمانی نداشت! الان که دیگه خبری از داور خریدن نیست شما رقیب رم ها نیستید چه برسه به اینتر... ویدئویی در مورد کالچوپولی

Full Time

FC Inter 3 - 2 Juventus
AGG: 5 - 4
 دانلود گل ها  

بالوتلی (DOWNLOAD)
دل پیرو (DOWNLOAD)

یاکینتا (DOWNLOAD)
کروز (DOWNLOAD)
بالوتلی (DOWNLOAD)

 نظر بدهید


پخش زنده

Ole Ole Ole Ole InteeeeeeeeR InteeeeeeeeeeeeR
همگی خسته نباشید امیدوارم راضی بوده باشید
اینترمیلان  ۳ - ۲ یوونتوس
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت پایان این دیدار و پیروزی قاطعانه نراتزوری بر گروخر های!
یوونتوسی آخرین شانس های خود را امتحان می کنند

فکر نکنم یوونتوسی ها حرفی برای گفتن داشته باشن! اینتر با ترکیب جوان و غیر اساسی! و یوونتوس با بهترین های خود در تورین داره مغلوب میشه.
۴ دقیقه وقت تلف شده
در نیمه نهایی اینترمیلان با لاتزیو دیدار می کنه
تعویض اضطراری: سولاری به جای مایکون مصدوم
مایکون هم مصدوم شد!!
کامرونزی دید دارن میبازن گفت پله رو بکشیم اقلا (!) -- تکل وحشیانه از پشت و کارت قرمز
کارت قرمز
برای کامرونزی
تولدو توپ را از بالای سر ترزگه مشت می کنه
ضربه پالادینو از سانتر کامرونزی به هدر میره
فرصت برای یووه! صالی همیجیچ توپ را در دستان تولدو قرار میده
لگروتاگلی بار دیگر با تکلی موفق مهاجمین اینتر رو ناکام میزاره! اینبار توپ رو از دژان می گیره
بازی در دست یوونتوس هست و شدیدا برای گلزنی تلاش می کنند
فرصت کروز با تکل لگروتاگلی از دست میره
یوونتوس با قوی ترین ترکیب ممکن بازی می کنه
تعویض  آخر برای بیانکونری: پالادینو به جای ندود
فرصــــــــــــــت برای کــــرووز! از دست میده
سانتر خطرناک از کریستیانو زانتی.. و ریواس با موفقیت دور می کنه
حالا یک تعویض برای اینترمیلان: زانتی به جای خمنز
کاملا واضحه که یووه می خواد شدیدترین بازی تهاجمی خودش رو به نمایش بزاره... شاید در این دقایق شاهد ماتریکس باشیم
تعویض برای یوونتوس: بریندلی --> کامرونزی
تعویض برای یوونتوس: یاکینتا --> ترزگه
خطای کروز گرفته میشه
بانوی پیر دوباره بازی رو بدست گرفته
ریواس میزنه! که از بالای دروازه به بیرون میره
خطا برای اینتر از فاصله ۳۵ متری
خولیو کروز به دلیل وقت تلف کردن کارت زرد می گیره تا او هم بازی بعدی رو از دست بده
همزمان: آث میلان ۱ - ۰ رجینا -- تمام شد
ریواس توپ ندود رو میگیره
ماتراتزی ، کامبیاسو و سوآزو احتمالا گزینه های بعدی مانچینی خواهند بود
بازی دوباره در دستان بانوی پیر
تعویض برای اینترمیلان: ویرا به جای مانیش

سوپرماریو گل میزنه! اینترمیلان ۳ - ۲ یوونتوس
گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل - ماریو بالوتلی!!!!

شوت نکرینو توسط تولدو دفع میشه
بالوتلی توپ حاصل از سانتر خمنز رو از دست میده
همزمان: آث میلان تا دقیقه ۸۰ با تک گل جیلاردینو رجینا رو برده (سری آ)
 لگروتاگلی کارت زرد میگیره
فرصت برای دل پیرو! برای ندود... تولدو می گیره... در برگشت بازهم تولدو
بلاردی شوت کروز رو می گیره
سانتر دژان و ضربه سر بالوتلی از بالای دروازه به بیرون میره
نیمه دوم در این لحظه آغاز شد
سوت پایان نیمه نخست! اینترمیلان ۲ - ۲ یوونتوس
توضیح صحنه پنالتی: خمنز شوت می زنه و به دست صالی همیجیچ برخورد می کنه
دو دقیقه وقت تلف شده محسوب میشه
کارت زرد برای مانیش... به دلیل خطا بروی زانتی
شوت صالی همیجیچ رو تولدو میگیره... و در برگشت... نوکرینو.... بازهم فرانچسکو تولدو!
با این گل برای در مجموع چهار چهار برابر میشه
اینترمیلان ۲ - ۲ یوونتوس

گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل - کرووووووووووز
پنالتــــــــــــــــــــــــی برای اینترمیلان

بازی همچنان بین پاهای دل پیرو و ندود هست
فرصــــــــــت برای یوونتوس! فشار خیلی زیاد شده.. در صورت خوردن گل سوم کار خیلی دشوار میشه
بازیکنان جوان و تیم دوم اینترمیلان فشار شدیدی رو تحمل می کنن! به نظر من باید تعویض سوآزو - بالوتلی انجام بشه
یاکینتا به دلیل در آوردن لباسش کارت زرد می گیره

گل دوم برای یوونتوس توسط یاکینتا - اینترمیلان ۱ - ۲ یوونتوس

خطای کوردوبا بروی یاکینتا
ضربه سر از صالی همیجیچ  توسط تولدو دفع میشه
پله و ماریو بالوتلی هر دو بازی بعدی را از دست می دن
ضربه خطای دل پیرو به بیرون میره
کارت زرد برای پله به دلیل خطا بروی دل پیرو
مایکون توپ از دست رفته مانیش رو گیره و بلند می اندازه برای کروز که باز هم به توپ نمی رسه
کروز می اندازه به گوش برای خمنز که توپش رو می زنن بر می گرده برای مکسول..
یک سانتر از دل پیرو.... و ضربه سر از صالی همیجیچ که از دست میره
تولدو شوت یاکینتا رو می گیره
کرووز برای مانیـــــــش! یک شوت! و به تیـــرک می خوره.... عجب فرصتی از دست میره
فرصت برای اینتر! از دست میره
سانتر ناقص یوونتوسی ها رو تولدو می گیره
دوباره بازی در دست بیانکونری می باشد
کارت زرد برای بالوتلی
گل برای یوونتوس! توسط الکساندرو دل پیرو
خطای خمنز بروی کریستیانو زانتی و ضربه آزاد برای یووه از فاصله ۳۰ متری
ریواس توپ دل پیرو رو می گیره
بالوتلی سانتر مانیش رو میگیره و توپ رو در دروازه قرار میده
گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل - بالوتلی!!!! اینترمیلان ۱ - ۰ یوونتوس

فرصت خطرناکی برای یوونتوس به هدر میره
پاس عمقی پله به خمنز نمیرسه
بالوتلی می اندازه برای کروز... توپ برمیگیرده... خطا برای یووه در محوطه جریمه خودشون
ضربه سر صالی همیجیچ رو تولدو می گیره
تیم میزبان بازی رو در دست داره
خطای کوردوبا بروی دل پیرو ٬ ضربه ی آزادی رو برای یووه به ارمغان میاره
ورزشگاه لبریز از تماشاچی های بیانکونری است و به شدت تیمشان را تشویق می کنن
پاس ندود به دل پیرو توسط نلسون ریواس قطع میشه
نیمه اول دیدار آغاز شد. اینترمیلان - یوونتوس ---- فورزا اینتر
بازی تا دقایقی دیگر آغاز می شود
برنده ی بازی امشب در نیمه نهایی با لاتزیو دیدار خواهد کرد
همونطور که می بینید افعی ها از ترکیب اصلی خود استفاده نکرده اند ولی گورخر ها تمام بازیکنان خود غیر از بوفون رو به همراه دارند
ترکیب اینترمیلان: تولدو - مایکون - کوردوبا - ریواس - مکسول - پله - مانیش - استانکویچ - بالوتلی - کروز - خمنز
ترکیب یووه: بلاردی - بریندلی - دل پیرو -  صالی امیجیچ - استنداردو - زانتی - یاکینتا - ندود - نوکرینو - لگروتاگلی
نتایج مساوی صفر بر صفر و یک بر یک یوونتوس رو به نیمه نهایی می رساند. تساوی دو بر دو بازی را به وقت اضافی می کشاند و تساوی سه بر سه به بالا به نفع اینترمیلان تمام خواهد شد
داور دیدار ماکسیمیلیانو ساکانی است
فقط پنجاه دقیقه به آغاز بازی مونده و هنوز لیست دقیقی از ترکیب دو تیم در دسترس نیست
زالاتان هم در لیست نیست!
هرنان کرسپو به علت سرماخوردگی بازی نمی کند
بازی راس ساعت ۱۱:۳۰ آغاز می شود

 نظر بدهید

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم بهمن 1386ساعت 21:5  توسط مهریار.ا  | 

اینتر : اودینزه - دور 2 سری آ - زنده

Full Time

Udinese 0 - 0 FC Interپخش زنده

اتفاقات جالب: پاتو دو گل برای میلان به ثمر رسانید / کاتانیا در دقیقه ۹۳ و ۹۵ دو گل به ناپولی زد! ۲-۱ !!
بازی دیگر اینترمیلان در برابر اودینزه متوقف شد
ســـــوت پایان دیدار... اینترمیلان ۰ - ۰ اودینزه
ضد حمله برای اودینزه
حرکت کرسپو هم به هدر میره
هر دو تیم برای زدن گل در دقیقه آخر تشنه اند!!
تعویض برای اودینزه: کاندروا به جای کواگریارلا
۳ دقیقه وقت تلف شده
به دقیقه ۹۰ رسیدیم! اینتر ۰ - ۰ اودینزه
ضربه خطای استانکویچ از ۴۰ متری توسط دفاع دور میشه
همزمان: با اخراج شدن دروازبان جنوا ٬ پاتو گل دوم رو برای میلان میزنه .. میلان ۲ - ۰ جنوا
باز هم آفساید کواگریارلا!! بازی خیلی سریع شده.. فرصت گلزنی برای هر دو تیم هست
تعویض برای اینتر: کرسپو به جای کامبیاسو
تعویص برای اودینزه: فرونتی به جای مستو
آفساید کواگریارلا گرفته میشه
هنداویچ سانتر ایبرا برای دژان رو جمع می کنه
تعویض برای اودینزه: په په --> فلورس
بازی در وسط زمین انجام میشه! یکم به سمت دروازه اینتر میره و دوباره یه سمت دروازه اودینزه.. جلو تر هم نمیرن
مثل اینکه نمی خوان تکلیف توپ رو مشخص کنند !!!!
دی ناتاله... یک ضد حمله ! به هدر میره
اینتری ها سعی می کنند بازی رو در اختیار بگیرند
از کرسپو خبری نیست هنوز... ویرا برای ایبرا
تعویضی عجیب! کروز --> ویرا
دژان میزنه.. که به هدر میره
خطا باید زده بشه... کروز و ایبرا و دژان پشت توپ
کامبیاسو در پشت محوطه تعادلش رو از دست میده
همزمان: در سان سیرو بالاخره پاتو گل میزنه! میلان ۱ - ۰ جنوا (پاتو دو گل از سی گل رو زده فعلا)
مثل اینکه هرنان کرسپو کاپشنش رو در آورده!!
شوت ایبرا از فاصبه ۳۰ متری به هدر میره
توپش رو می زنن.. ایبرا برای کروووز... و باز هم به هدر می ره
کواگریارلا حمله ی منظمی رو آغاز کرده
شوت کامبیاسو به بیرون میره
مشکل خاصی براشون پیش نمیاد
جولیو سزار و ماتراتزی در محوطه جریمه مداوا میشن
کروز میزنه که به دیوار دفاعی می خوره
خطا برای اینترمیلان
همزمان: رجینا ۲ - ۲ آتالانتا
با این نتیجه فاصله اینتر با رم به ۵ امتیاز می رسه و اودینزه هم در دو فصل آخر در سری آ از ۴ بازی ۴ مساوی و ۴ امتیاز میگیره! تیم شکست ناپذیر در برابر اینتر...
یک فرصت دیگر هم برای اودنیزه از دست میره
یک ضد حمله برای ایبـــــــــــرا .. می اندازه برای کرووز.. که به هدر میره
په په از ماتریکس عبور می کنه............ جولیو سزار توپ رو می گیره!
کواگریارلا سانتر دی ناتاله رو می گیره ولی فرصت طلایی رو به هدر میده!
اما در بازی مهمتر و حساس تر اودینزه و اینتر حساب کار صفر صفر است
همزمان: ناپولی ۱ - ۰ کالیاری / آث میلان ۰ - ۰ جنوا
توپ کواگریارلا به هدر میره
گل به دلیل خطا ایبرا بروی فیلیپه پذیرفته نشد!!
فرصتی دیگر برای ایبرا.... گــــــل!!!! داور گل رو مردود اعلام کرده....
از اون طرف.... فرصـــــت برای ایبرا... لوکویچ توپ او رو می زنه
خمنز ٬ ریواس ٬ کرسپو و پله دارن گرم می کنن
ضد حمله از زاپاتا ... یک پاس عمقی برای دی ناتاله! آفساید او گرفته میشه
سانتر میشه.. ضربه سر دی ناتاله رو جولیو سزار می گیره و در برگشت په په توپ رو به بیرون می زنه
کرنر برای اودینزه
اینلر یه توپ خوب برای کواگریارلا می اندازه که زانتی جلوی او رو می گیره
حتی ایبرا هم دفاع می کنه
اودینزه به گل اول خیلی خیلی نزدیک شده
په په! مکسول دخالت می کنه و دور میشه
همزمان: آتالانتا ۲ - ۰ رجینا (بقیه بازی ها همه ۰ - ۰)
بازی کاملا به دست میزبان افتاده و اینتر فعلا فقط دفاع می کنه
کواگلیارلا کارت زرد می گیره! به دلیل خطا بروی ماتریکس
فرصت برای ایبــــــــــــــــــــرا... از دست میره.. بازی خیلی گرم شده
فلیپه توپ کروز رو میگیره
په په در صحنه قبل حدود یک متر در آفساید بود!!!!
فرصـــــــــــت برای پـــه پـــه! از ماتریکس عبور می کنه ولی شوت او را جولیو سزار می گیره
تماشاچی های میزبان به شدت تیمشان را تشویق می کنند
نیمه دوم آغاز میشه.. در نیمه نخست اینتر بعد از ده نفره شدن و اخراج سزار توپ و میدان را کاملا به اودینزه واگذار کرد!
سوت پایان نیمه اول - اینترمیلان 0 - 0 اودینزه
فرصــــــــــــــــــــــــت برای کرووووز! هنداویچ توپ رو میگیره
اینتر شدیدا تحت فشاره
تمام بازی ها تا این دقیقه بدون گل می باشد جز بازی آتالانتا و رجینا ۱ - ۰
سانتر مستو توسط ماتریکس و سانتر په په توسط کوردوبا دور میشه و در برگشت شوت خطرناک مستو با فاصله میلی متر به بیرون میره
سانتر ده آگوستینو دور میشه
۲ دقیقه وقت تلف شده
پاس عرضی مستو در برابر زانتی که کسی نیست از اون استفاده کنه
در دقیقه آخر تمام مهاجم های اودنیزه توسط مدافعین اینتر متوقف شدند
موقعیت په په هم توسط کوردوبا دفع میشه!
بوردیسو توپ کواگریارلا رو می گیره
جولیو سزار سانتر دیگری رو جمع می کنه!
سانتر دی ناتاله توسط ماتریکس دور میشه
پاس عمقی کامبیاسو برای کروز که کروز تعادلش رو از دست میده
بازی از دست اودینزه خارج شده و تقریبا پنجاه پنجاه است
سانتر مکسول برای کروز که توسط لوکویچ دور میشه
کارت زرد برای زالاتان ابراهیمویچ
سانتر بوردیسو توسط هنداویچ دفع میشه
یک شوت! جولیو سزار می گیره
زاپاتا توپ رو می گیره و یک ضد حمله... دی ناتاله در برابر بوردیسو.. موفق نمیشه و توپ رو برای مستو می اندازه..
ماتریکس بلند می اندازه برای ایبرا... و از اونجا برای کروز! بر می گرده برای کامبیاسو
آفساید خولیو کروز اعلام میشه
اینتر شدیدا تحت فشاره!
جولیو سزار سانتر دوسنا رو می گیره
ضربه آزاد به هدر میره
خطا برای اودینزه توسط کامبیاسو! زانتی شدیدا به داور معترض هستش
ایبرا دریبل زیبایی بروی لوکویچ انجام میده ولی در ادامه لوکویچ بر می گرده و توپ رو می گیره
کامبیاسو توپ ده آگوستینو رو میزنه
مثل اینکه بازی هم اینتر داره رو به توقف میره! اودینزه بازی رو در دست داره
کارت زرد دوم برای سزار!!!!!!! در همان دقیقه! و کارت قرمز برای اینترمیلان
کارت زرد برای سزار
به هدر میره
کرنر اودینزه
دژان توپی رو برای کروز می فرسته که ارتباط برقرار نمیشه
حالا ضد حمله برای اودینزه.. کواگریارلا نمی تونه از ماتریکس عبور کنه
توپ کامبیاسو برای کروز که از دست میده
تیم میزبان فشار عجیبی را بر اینترمیلان وارد می کنه
کواگریارلا توپ خطرناکی رو از دست میده
فرصت برای اینتـــــــــــــــــــــر! کروز برای ایبرا و توپ او به پشت محوطه برای کامبیاسو که شوت او به بیرون میره
خطا به بیرون میره
په په در یک حرکت دیدنی مکسول و کامبیاسو رو دریبل می کنه و یک خطای آزاد به دست میازه
ترکیب اودینزه:  هنداویچ - کواگریارلا - په په - اینلر - ده آگوستینو - لوکویچ - دوسنا - دی ناتاله - مستو - فلیپه - زاپاتا
ترکیب اینتر: جولیو سزار - ابرهیمویچ - کروز - مکسول - کامبیاسو -  زانتی - بوردیسو - خمنز - چیوو - سزار - ماتراتزی
همه بازی ها با تساوی بدون گل ادامه دارد
از تاخیر چند دقیقه ای پوزش می خواهیم
بازی آغاز می شود

نظر بدهید

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم بهمن 1386ساعت 0:38  توسط مهریار.ا  | 

اینتر - یووه - زنده

قالب وبلاگ و منوها رو درست کردم

Full Time

FC Inter 2 - 2 Juventus
کروز (DOWNLOAD)
کروز (DOWNLOAD)
دل پیرو (DOWNLOAD)
بومسنگ (DOWNLOAD)


پخش زنده:


همگی خسته نباشید
سوت پایان بازی! اینترمیلان ۲ - ۲ یوونتوس
۳ دقیقه وقت تلف شده
ضد حمله برای اینتر! کروز به توپ نمیرسه
کرنر برای یووه
بازی دست یووه هستش
سانتر پالادینو توسط تولدو دفع میشه
سانتر سزار بی فایده بود..
یوونتوس قضیه بازی رفت سری آ رو تکرار می کنه و بازی رو به تساوی می کشونه!
ضد حمله فرصت برای یووه!!!!!!! ویرا توپ رو میگیره
هر دو تیم شدیدا به گل سوم نزدیک شدند
فرصــــــــــــــــــــــــــت برای کروووووووووووووز! به هدر میره !!! به تیـــــــــــــــــــرک می خوره
فرصت برای یوونتوس هست..... توسط دفاع اینترمیلان دور میشه
سیستم مصدوم کردن بازیکنان حریف برای یووه خیلی موثر بود!
فرصت برااااااای یاکینتا! یووه برای زدن گل سوم تلاش می کنه
گل مساوی برای یوونتوس! اینترمیلان ۲ - ۲ یوونتوس!

سزار.... توپش رو راحت می زنن... یووه در این دقایقه خیلی حمله می کنه.. افعی ها ۲ - ۱ گورخر ها
تعویض برای اینتر: ویرا به جای ماتراتزی
سهمیه یوونتوس تکمیل شد! دو بازیکن مصدوم شدند.
فرصت برای یووه! پالادینو... توپش رو کامبیاسو می گیره
ماتراتزی هم مصدوم شد :( ... الان اینتر ۹ نفره است! بهترین وقت برای گورخر ها
یووه ای ها حملات منظمی رو برای زدن گل مساوی آغاز کردند
اینترمیلان ۲ - ۱ یوونتوس
گل برای یوونتوس توسط آلکساندرو دل پیرو
تماشاچی ها یک صدا اینتر رو تشویق می کنن
زانتی و دل پیرو همکاری خوبی رو آغاز می کنن که تولدو توپ رو جمع می کنه
یوونتوسی ها کاملا ناامید به نظر میرسن!
تولدو توپ یاکیینتا رو میگیره
ویرا آماده ی ورود به زمین میشه

خولیو ریـــــــــــــــــــکاردو کروووووووووووووووووووووز! اینترمیلان ۲ - ۰ یوونتوس!!!
گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل

فقط ۲۰ دقیقه تا پایان بازی مونده.. سزار......
یوونتوس فشار میاره! سانتر زانتی رو تولدو میگیره
فرصت برای یووه هست... دل پیرو حرکتی رو آغاز کرده..
با توجه به آخرین تعویض اینتر ، منطقی ترین تعویض خمنز به جای مانیش هست!
تعویض برای یووه: بیرندلی --> بومسنگ
خطا برای یووه... پالادینو پشت توپ
یاکیینتا ماتراتزی رو دریبل می کنه ولی شوتش توسط تولدو دفع میشه
درست حدس زدم!! تعویض: کامبیاسو به جای کرسپو
همزمان: میلان ۱ - ۲ آتالانتا -- بازی تمام شد
تولدو شوت یاکیینتا رو دفع می کنه
انگار سیستم رانیری بر مصدوم کردن کروز عوض شده!
بریندلی به دلیل خطای وحشیانه(!) بروی کروز کارت زرد گرفت
مانچو بازیکن های زیادی داره! کامبیاسو ، کوردوبا٬ ویرا و خمنز که روی نیمکت هستند.
سانتر پالادینو توسط سزار دور میشه
انگار که یوونتوس ۱۰ نفره است!
نکته جالب اینجاست که در موقع گلزنی کروز اینتر با توجه به آسیب دیدگی سولاری ۹ نفره بود!!
گریگرا به دلیل خطا بروی کروز کارت میگیره
یک کارت زرد برای کروز ثبت شده که دلیلش مشخص نشده هنوز!
یک سوت ببر آسا از مانیش به بیرون میره
تعویض! خاوییر زانتی به جای سولاری
گورخر ها کار خودشون رو کردند و سولاری رو مصدوم کردند
پالادینو سانتر می کنه که توسط ماتراتزی دور میشه
ضد حمله اینتر توسط دفاع یووه دفع میشه
یاکیینتا و دوستانش فشار شدیدی رو بر کاپیتان ماتراتزی و دیگر بازیکنان وارد می کنند!
شـــــــــــوت برای پله!! از دست میره
گل از روی پاس عرضی پله برای کروز بود!
بازی بسیار آتشین شده!
فرصت برای یاکینتا! از دست میره

کروز!!!!!!!!! خولیـــــــــــــــــو کرووووووووز! اینترمیلان ۱ - ۰ یوونتوس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل

هر بازی با یووه اینتر چند مصدوم داره!!
نوکرینو هم ثابت می کنه زیر دست دل پیرو و یارانش بوده و یک خطای زشت بروی سولاری می کنه!
شوت نوکرینو از بالای دروازه به بیرون میره
لگروتاگلی پاس سزار به کروز رو دفع می کنه
حتی مساوی بدون گل کار اینتر رو در هفته آینده سخت میکنه
سانتر پالادینو توسط ماتراتزی دور میشه
نیمه دوم هم آغاز میشه
در حالی که ما در استراحت بین دو نیمه هستم آتالانتا گل دوم رو هم به میلان میزنه
در نیمه دوم با شما خواهیم بود
ســـــــوت پایان نیمه اول! اینترمیلان ۰ - ۰ یوونتوس
یک شــــــــــــوت از سولاری! به دفاع برخورد میکنه
فرصت برای دل پیرو که از دست میده
سانتر میشه و بی ثمر!
پالادینو فرصت! .......... ضدحمله برای اینتـــــــــــــــــــــــــــــر کرووووووز! به کرنر میره!!!
یه شوت از مانیش که به بیرون میره!
یاکیینـــــــــــــــا! چیزی نمونده بود دروازه اینتر باز بشه اما توپ او به بیرون میره
این بار کرنر یوونتوسی ها به هدر میره!
سانتر میشه..... ضربه سر ماتریکس به بیرون میره
کرنر برای اینتر
باز هم آفساید از حمله ی کرسپو و کروز!
ماتریکس و ریواس باهم خط حمله یووه رو مهار کردن
فرصت! یک دوی کرسپو با مکسول توسط زانتی دفع میشه
حمله کرسپو و کروز به ضد حمله ای برای ترزگه تبدیل میشه که به هر حال به هدر میره
فکر کنم در این دقایق ورود ویرا و کامبیاسو خیلی ضروری باشه!
کرنر دل پیرو از جناح چپ توسط ریواس دفع میشه
اینتری ها سعی می کنن بازی رو آروم نگه دارن
مانیش توپ دل پیرو رو میگیره
در دقایقی که قالب خراب بود... در دقیقه ۲۰ آفساید کرسپو اعلام شد که اصلا آفساید نبود!!
یک سانتر خطرناااااک از سولاری!!!! توسط دروازبان دور میشه
واقعا از این تاخیر متاسفیم
قالب به طور موقت با منو های قدیمی درست شد
کرنر برای یووه... سانتر از زانتی و ضربه ی سر از ترزگه توسط تولدو دفع میشه و پله توپ رو دور می کنه
فرصــــــــــــت برای یووه! از دست میره
بازی کلا دست یووه هست
ضربه سر خطرناک از ترزگه که توسط تولدو دفع میشه!
مشکلی در قالب وبلاگ پیش اومده الان درستش می کنم!!
فرصــــــــــــت برای دل پیــــرو! که از دست میره
بعد از اخراج یوونتوس بازی رو کاملا در دست داره
کاملا واضحه که سزار به جای بوردیسو بازی می کنه و بازی او دفاعی شده!
کرنر یووه توسط مدافعین اینتر دور میشه
خطای ماتریکس بروی یاکینتا و خطا برای یووه
همزمان: آ.ث میلان ۱ - ۱ آتالانتا
اینتر ده نفره کار خیلی سختی رو در پیش رو داره! :(
خطا توسط دل پیرو زده میشه که به بیرون میره
تعویض برای یووه! ترزگه به جای مارکیونی

کارت قرمز
برای نیکولاس بوردیسو به دلیل خطا بروی دل پیرو
کرنر برای اینترمیلان... سانتر سولاری به پشت محوطه میره و از اونجا یووه ای ها توپ رو میگیرن
یووه حمله می کنه و اینتر عقب نشینی کرده
پاس عمقی مکسول برای کرسپو... که داور آفساید اعلام می کنه
فرصت برای کرسپو! توپش رو میزنن
کرنر دوم هم برای یووه به هدر رفت
کرنر برای یووه توسط کریستیانو زانتی سانتر میشه که به یه کرنر دیگه میره
ریواس توپ دل پیرو رو میگیره
بازی آغاز میشه
ترکیب یووه: بلاردی - بریندلی - دل پیرو -  گریگرا - ترزگه - زانتی - یاکینتا - پالادینو - نوکرینو - لگروتاگلی
ترکیب اینتر: تولدو - مکسول - سولاری - سزار - بوردیسو - کروز - پله - ماتراتزی - کرسپو - مانیش - ریواس
بازی تا دقایقی دیگر آغاز می شود
امیدواریم ساعات خوبی رو با ما باشید و از گزارش زنده لذت ببرید
در آن بازی کروز برای اینتر و کامرونزی برای یووه گلزنی کرد.
این دو تیم بعد از قضیه کالچوپولی یک بار در تورین به طور رسمی با هم دیدار کرده اند که به تساوی ۱-۱ دست یافتند.
این در حالی است که گورخرها با ترکیب اصلی خود به بازی می آیند
با این حال خولیو کروز و ماتراتزی و دیگر بازیکنان (غیر از مصدومین) در بازیکنان دعوت شده قرار دارند.
غایبین بزرگ عبارتند از: جولیو سزار - مایکون - استانکویچ - ابرهیمویچ
بازیکنان دعوت شده از سوی روبرتو مانچینی مخلوطی از تیم اول و تیم دوم است!
بازی راس ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران آغاز میشه و دو تیم اینترمیلان و یوونتوس در مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا با هم دیدار
خواهند کرد.

نظر بدهید

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم بهمن 1386ساعت 20:23  توسط مهریار.ا  | 

پخش زنده اینترمیلان - سیه نا

گل ها و خلاصه بازی تکمیل شدند

Full Time

Inter 3 - 2 Siena
ابراهیمویچ پنالتی (DOWNLOAD)
کوردوبا گل به خودی (DOWNLOAD)
کامبیاسو (DOWNLOAD)
ابراهیمویچ (DOWNLOAD)
فورستیری (DOWNLOAD)
خلاصه بازی (DOWNLOAD)

نظر بدهید


پخش زنده:

اینترمیلان ۳ - ۲ سیه نا

ســـــــــــــــــــــــــــوت پایان مسابقه همگی خسته نباشید. پنچشنبه شب با بازی اینترمیلان - رجینا با ما همراه باشید
گل برای تیم سیه نا توسط بازیکن تازه وارد فورستیری ۳-۲
بازی رم هم با همان نتیجه ۲-۱ به سود تیم پایتخت به پایان می رسد تا اینتر و رم از حریفان خود فاصله بگیرند و ثابت کنند که فوتبال ایتالیا به تیم هایی مثل یوونتوس و میلان ربطی ندارد!!!!
دو دقیقه وقت تلف شده
ماتریکس بروی زمین افتاده و بازیکنان سیه نا در یک رفتار غیر ورزشی بازی رو ادامه می دن و توپ رو به بیرون نمی زنن
شوت آلبرتو به چیوو برخورد می کنه
بوردیسو پاس عمقی آلبرتو در محوطه جریمه رو دفع می کنه
تعویض برای اینترمیلان: بوردیسو به جای مکسول
فرصـــــــــــــــــــــت برای ایـــــــــــــــــــــــبرا.... از فاصله ۱۲ متری به بیرون میزنه!!
واقعا عالی کار کرده ماکارونه
ماکارونه دریبل کنان جلو میره و یه شوت محکم میزنه که به بیرون میره
تعویض برای سیه نا: آلبرتو به جای لوکاتلی
کارت زرد برای چیوو
زالاتان می خواست هتریک کنه اما مدافعین از سه طرف او رو زدند!!!
فرصت برای ماکارونه! و باز هم با همکاری کوردوبا و سزار دفع میشه
فرصت برای کروز! در حالی که کروز می خواست به مکسول پاس بده دروازبان توپ رو میگیره
سانتر چیوو برای کروز توسط لوریا دفع میشه!
پله در محوطه جریمه توپ لوکاتلی رو می زنه... لوکاتلی تعادلش رو از دست میده اما داور اعلام پنالتی نمی کنه
تعویض برای سیه نا: فورستیری به جای کودریا
تعویض برای اینترمیلان: پله به جای خمنز
ماکارونه حرکت سریعی رو آغاز می کنه اما توسط کوردوبا دفع میشه
اوه! بالاخره ماکارونه از کوره در رفت!!!!! آفساید ماکارونه که با واکنش عصبی او همراه بود
سانتر گالوپا بسیار ضعیف بوده و به بیرون میره!
خطای خمنز بروی لوکاتلی
ماکارونه تسلیم بشو نیست! البته همین طور هم جولیو سزار... در دقیقه ۷۰ یک حمله خطرناک دیگه توسط این برزیلی دفع میشه
دوستان گل سیه نا به نام ایوان رامیرو کوردوبا ثبت شده! گل به خودی دوم از کوردوبا در نیم فصل اول!
سیه نا در کل بازی رو در دست داره...
شوت کروز از فاصله ۲۰ متری توسط منینجر دفع میشه
خطای دو ضرب برای سیه نا... دلیل: بالا بودن بیش از حد پای لوییس خمنز
زانتی یک بروی ماکارونه میره اما داور دستور ادامه بازی رو میده
لوکاتلی حمله ی خطرناکی رو آغاز کرد و ماتریکس توپ تو رو دفع کرد
یک سانتر دیدنی از دژان استانکویچ که زالاتان ازش استفاده نمی کنه
فرصت برای ماکارونه..... لوکاتلی! بازی کاملا در دست تیم میزبان هست.
سیه نا حملات شدیدی رو انجام میده که امکان داره به گل تبدیل بشه!!!
همکاری لوکاتلی با کرویا و شوت لوکاتلی توسط جولیو سزار دفع میشه
کارت زرد برای جولیو سزار به دلیل وقت تلف کردن!
کامبیاسو توپ خطرناک لوکاتلی رو دفع می کنه!
جولیو سزار توپ گالوپا رو می گیره
دی کگلیه دقایقی قبل از گل کارت زرد گرفت

گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل - ایبراکدابرا

تویض برای سیه نا:  کرویا به جای فریک
تعوبض برای اینتر:  دژان استانکویچ به جای  مایکون

نیمه دوم آغاز شد
دوستان یه خبر خوب... برای اینترمیلان - رجینا در کوپا ایتالیا هم زنده گزارش میشه
برای مهم دیگه هم با گلی در واپسین لحظات نیمه اول تموم میشه و رم ۲ بر یک از آتالنتا جلو میفته
نیمه اول تموم میشه
گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل - کامبیاسو!!!!!!!!

سانتر از چیوو.............. فرصت برای اینتر ایبرا......... کروززززززززززززززززززززززز برای کامبیاسو
خود کروز میزنه که به کرنر میره
خطا بروی کروز .... ضربه آزاد از فاصله ۳۰ متری
گالوپا هم یک شوت سنگین می زنه که به هدر میره
لوکاتلی توپ مایکون رو می گیره و از فاصله دور شانش خود رو امتحان می کنه که از کنار دروازه ی جولیو سزار به بیرون میره
 فرانچسکو توتی در دیگر بازی مهم گلزنی می کنه..... آتلانتا ۱ - ۱ رم
ضد حمله خطرناک بازیکنان سیه نا توسط زانتی دفع میشه و تماشاچی ها او رو تشویق می کنن
خطا برای سیه نا
ماکارونه بار دیگر حرکت سریعی رو آغاز کرده.. این بازیکن دست بردار نیست و بسیار جنگنده است!
حرکت زالاتان از جناح چـــــــــــــپ و شوت! توسط منینجر دفع میشه!
سرسخت ترین رقیب اینتر تا بدین لحظه همانند اینتر متوقف شده! آتالانتا ۱ - ۰ رم
مایکون از گوش حرکتی رو آغاز کرده... می اندازه برای خمنز که به بیرون میره!!
فرصت برای بازیکنان سیه نا... سیه نا در دقایق اخیر بسیار خطرناک ظاهر شده
اینت
رمیلان بدشانسی آورد! سانتر لوکاتلی و ضربه سر فریک از شش قدم.. جولیو سزار دفع می کنه اما در برگشت آن ماکارونه گل میزنه!
گل برای سیه نا توسط ماکارونه
فرصت برای سیه نا.... یک ضربه ی آکروباتیک از لوریا که به بیرون میره
خمنز برای ایبرا و از اون طرف برای خولیـــــــــــــــــو کروز! از دست میره
خطای پنالتی به طوری بود که کندریا بروی کروز خطا کرد
ایبرا پشت توپ........ گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل ۱-۰ زالاتان ابراهیمویچ

پنــــــــــــــــــــــــــــالتی برای اینترمیلان
خمنز پشت توپ.... سانتر می کنه اما برمی گردونن
حرکت زالاتان و یه کرنز دیگه برای اینتر -- شوت او از بالای دروازه به بیرون میره
سانتر چیوو برای کروز و شوت او که از بالای دروازه به بیرون میره
سانتر بلند چیوو به ثمر بود
کرنر برای اینتر
سانتر مکسول بر روی دروازه توسط دروازبان سیه نا دفع میشه و ایبرا به توپ نمیرسه
در دیگر بازی ها آتلانتا گل اول رو وارد دروازه دونی می کنه! آتلانتا ۱ - ۰ رم
فرصــــــــــــــــــــــت برای بازیکنان اینتر.. کروز.... از دست میره
ضد حمله ی خطرنــــــاک برای سیه نا... دخالت مکسول و ماتریکس باعث دفع این حمله میشه!!
کرننز سانتر میشه و با خطاری لوکاتلی بروی جولیو سزار متوقف میشه
کرنر برای سیه نا.... سانتر گالوپا توسط کاپیتان دفع شد
ورگاسولا خمنز رو دریبل می کنه اما توسط ماتریکس نتوقف میشه
فرصـــــــــــــت برای اینتــــــــــر... کروز برای خمنز! آفساید اعلام میشه
جولیو سزار بار دیگر سانتر خطرناک تیم میزبان رو دفع می کنه
خطای ماتریکس یه ضربه ی آزاد از جناح راست برای سیه نا رو به ارمغان میاره
پاس کروز به چیوو بلند بود و چیوو به توپ نرسید!
آفساید ماکارونه
زالاتان از جناح چپ حرکت می کنه و سانتر او برای کروز به ثمر واقع میشه
یه حرکت ، ایبرا برای زانتی .... خمنز... که توپ از دست میره
سانتر بازیکنان سیه نا رو جولیو سزار جمع می کنه
فرصت خطرناک برای بازیکنان سیه نا که از دست میره
بازی با سوت آقای اسکار جیراردی آغاز شد
بازی تا دقایقی دیگر آغاز خواهد شد
ترکیب سیه نا: منینجر - برتوتو - پورتانووا - لوریا - کودریا - دی کگلیه - ورگاسولا - گالوپا - لوکاتلی - فریک - ماکارونه
ترکیب اینترمیلان: جولیو سزار - مایکون - کوردوبا - ماتراتزی - مکسول - زانتی - چیوو - کامبایسو - زالاتان - خمنز - کروز
بازی راس ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهان آغاز می شود

نظر بدهید

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم دی 1386ساعت 9:36  توسط مهریار.ا  | 

اینتر - رجینا - زنده

Full Time

 Inter 4 - 1 Reggina
کرسپو (DOWNLOAD)
بالوتلی (DOWNLOAD)
پاتیناری (DOWNLOAD)
سولاری (DOWNLOAD)
بالوتلی (DOWNLOAD)

نظر بدهید


پخش زنده


ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت پایان - اینتر ۴ - ۱ رجینا - همگی خسته نباشید
در دیگر بازی های لاتزیو ۲ - ۱ ناپولی / چلسی ۱ - ۰ لیورپول
رئال مادرید ۰ - ۱ آلیکانته / والنسیا ۰ - ۱ رییل آنیون

گزارشگر رسمی اینترمیلان ماریو بالوتلی رو "سوپر ماریو" خطاب کرد این بازیکن ۱۷ ساله است
بازوبند به بازوی نیکولاس بوردیسه بسته میشه
تعویض برای اینتر: کرسپو --> ناپولی
سوت زدن تماشاگران هم تموم شده و دسته دسته ورزشگاه رو ترک می کنن
اینترمیلان گویا داره شطرنج بازی می کنه! پاسکاری های تکنیکی و مرتب
بوردیسو برای سولای! از اونجا به پله... پله برای ریواس ... ریواس به سولاری و از اونجا دوباره پله

گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل - ماریو بالوتلی ۴-۱
ناواکویچ شوت معروفی رو از ۲۰ متری میگیره
در داربی بزرگ در انگلیس ، لمپارد گل اول چلسی رو میزنه و پیتر کرواچ هم اخراج میشه
کارت زرد برای بالتولی
تمام تیم های بزرگ تا این لحظه متوقف شدن! یووه - فیورنیتا - روما - والنسیا - رئال - فقط اینتر موفق بوده
پوچو... برای سولاری! یک سانتر برای کرسپو که به هدر میره به دقیقه ۸۰ می رسیم
ماتریکس که تعویض شد بازوبند کاپیتانی رو به هرنان کرسپو داده
کرنر هم به هدر میره - در المپیاکو رم هم لاتزیو گل دوم رو به ناپولی میزنه
کرنر برای اینترمیلان
تیم دسته چهارمی آلیکانته هم 1-0 از رئال جلو میفته
فرصت برای بالوتلی که از دست میره
تماشاگران تصمیم گرفتن توپ به دست بازکنان اینتر که افتاد سوت بزنن ولی مثل اینکه نفس کم آوردن!!!
تعویض برای اینتر: ماتریکس --> ابراهیم معروفی!
فرصت برای کرسپـــــو که از دست میره
فرصت برای پله! می اندازه برای سولای... به عقب برای ریواس.... ماتریکس.... تسلط به توپ و میدان
کرسپو و بالوتلی آزادانه در نیمه رجینا پاسکاری می کنند
اتفاق خاصی در بازی نمی افته
تعویض برای رجینا: آرونیکا --> مدستو
خطا برای اینتر - خطا بروی بالوتلی
لاتزیو هم گل مساوی رو به ناپولی می زنه
بعد از گل سوم اینتر بازی واقعا خسته کننده شده
ماتریکس توپ تلبرگ رو میگیره!
پاس عمقی پوچو به باروتلی هم از دست میره
از اخبار جالب دیگه گل اول تیم رییل آنیون به والنسیا هستش!
نیمه دوم دیگر بازی ها هم شروع میشه
فرصــــــــــــــــت برای بالوتلی!! به هدر میره
بار دیگه سکوت بر اورسته گرانیلو حاکم میشه

گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل برای اینتر - سولاری

حمله ی خطرناک رجینا رو ماتریکس دفع می کنه و جناح رو به طرف ریواس عوض می کنه و یک ضد حمله
پله برای ماترکیس.. اینتر بر توپ و میدان تسلط پیدا کرده
ماتراتزی توپ رو به سولاری میده... پله برای بوردیسو بر می گردونه به پله
آرونیکا توپ رو دفع می کنه

کرنر برای اینتر
ماتراتزی توپ بارتو رو میگیره
اینترمیلان عجیب عقب نشینی کرده
فرصت برای گل مساوی یاران رجینــــــا! که از دست میره
رجینا بازی خود تهاجمی کرده
تعویض برای رجینا: بارتو و کامیلری رو اوردن ولی معلوم نیست به جای کی!!! اعلام که شد گزارش می کنیم
تعویض برای اینتر: والتر سامموئل --> پوچیو
در ورزشگاه اورسته گرانیلو سر و صدای زیادی وجود داره و تمام تماشاچی ها یک صدا تیموشون را تشویق می کنن
فرصت برای پله میندازه برای سولاری! که به هدر میره

گل برای رجینا - توسط پاتیناری
فرصت برای پله.... به هدر میره
دو تیم با همون ترکیب به میدان اومدن
در دیدار های دیگه تورینو ۳ - ۱ روما (تمام شد) / رئال ۰ - ۰ آلکانته / چلسی ۰ - ۰ لیورپول (نیمه اول هر دو)
نیمه ی دوم دیدار آغاز میشه
خبرهای جالب از تورین نیز گل سوم تیم تورینو به روما هست توسط کوموتو! بازی نیز ۳-۱ به پایان رسیده

سوت پایان نیمه اول
به نتیجه ۲-۰ به نفع اینتر میلان با دو گل کرسپو و بالوتلی
پله سانتر سولاری رو میگیره و شوتش از کنار دروازه به بیرون میره
برای خطا به روی مونتیل کارت زرد برای پله
سانتر سولاری برای بالوتلی توسط دروازبان رجینا جمع میشه
فرصت برای سزار! به دریبل می کنه و میندازه برای کرسپو! هرنان از دو نفر فرار می کنه و درجا به توپ ضربه می زنه که به بیرون میره
توپ کوتزا رو پله میگیره و مستقیما میندازه برای ریواس
ضد حمله برای رجینا! دریبل از ساموئل توسط پاتیناری و حرکت خوب اورلاندونی و دفع توپ!!
فرصت خطرناک دیگه ای به هدر میره
یکی از دوستان پرسیدند گل دوم چگونه بود؟ سانتر سولاری و ضربه سر ساموئل و دفع ناقص ناواکویچ باعث شد راه و دروازه جلوی بالتولی باز بشه و حساب کار ۲-۰ بشه!
سرانجام به اورلاندونی هم توپی میرسه که با موفقیت میگیره! به مستقیما برای ریواس میندازه
سانتر خطرناک از سولاری و ضربــــــــــــه ی سر از کرسپــــــــو به هدر میره
ماتریکس مانند دیواری قوی در دفاع قرار داره
پاس بوردیسو به پله! یک حرکت خوب.... اما توسط دفاع دفع میشه
بوردیسو توپ تلبرگ رو میگیره
تیم دوم اینترمیلان تا بدین لحظه ۲-۰ رجینا رو برده

گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل - بالوتلی

شوت دیگری این از پله و به بیرون میره
شـــــــــــــــــــــــــوت ساموئل از بالای دروازه به بیرون میره
شوت سولاری به وسط دروازه شلیک شد و توسط ناواکویچ جمع شد
تا به این لحظه تمام تیم های برتر سری آ در برابر حریفان خود ناکام بودند به جز اینتر
پاس کاری بسیار دیدنی از یاران اینتر در زمین رجینا ما بین سزار پله بوردیسو و ....
فــــــــــــــــــرصت برای پله! توپ به دفاع برخورد می کنه و به بیرون میره
نتایج بازی رئال - آلکانته / چلسی - لیورپول رو هم گزارش میدیم
بازی تقریبا متعادل هست. تماشاچی های رجینا به سر و صدای زیادی تشویق می کنند
فرصت دیگری از بازیکنان اینتر به هدر میره
رجینا از جناح راست حمله ای را آغاز کرده که توسط دفاع اینتر دور میشه
فرصت برای هرنان کرسپو از کنار دروازه به بیرون میره
تورینو با کارناوال گل های رکوبا ۲-۱ جلوست!
گل دوم برای توریتو ! رم ۱ - ۲ تورینو
شوت خطرناک بالتولی به بیرون میره

گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل از سانتر سولاری برای کرسپو
فرصــــــــــت برای بالوتلی از دست میره
ترکیب رجینا: ناواکویچ - استاتزگارد - لنزارو - چروبین - آلوارز - کاسوکیون - کوزا - پاتیناری - تلبرگ - مونتیل
خطا برای یاران رجینا
تورینو و روما ۱-۱ مساوی است
ماتراتزی حمله خطرناکی رو دفع میکنه
نیمکت نشینان اینتر کاملا از تیم ب هستند
کارت زرد برای آرونیکا از رجینا به دلیل خطا بروی نلسون ریواس
سولاری در حرکت های جناح چپ خوب ظاهر شده
کرنر برای اینتر از دست میره
ترکیب اینتر: اورلاندونی - ریواس - ماتراتزی - کرسپو - پله - بالوتلی - ساموئل - سزار - فاتیچ - سولاری - بوردیسو
بالوتلی و کرسپو همکاری زیبایی روی پاس سزار انجام میدن که از بین میره
رجینا بازی آتشینی را آغاز کرده است
اینتر با ترکیب کاملا جوان وارد میدان شده است
بازی در این دقایق آغاز می شود

نظر بدهید

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم آذر 1386ساعت 23:44  توسط مهریار.ا  | 

پخش زنده - اینتر - فنرباغچهFull Time

Intermilan 3 - 0 Fenerbahce
کروز (DOWNLOAD)
ابراهیمویچ (DOWNLOAD)
خمنز (DOWNLOAD)

نظر بدهید


پخش زنده


HAPPY BIRTH DAY SIR ROBERTO MANCINI
سوت پایان اینتر ۳ - ۰ فنرباغچه ---> فورزا اینتر فورزا روبرتو مانچینی
گل برای منچستر توسط کریستیانو رونالده ۲-۱ میشه
ماتراتزی توپ آپیه رو دور میکنه
هواداران یک صدا فریاد می زنند: Ole Ole Ole Ole Inteer Inteeer

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللل - لوییس خمنز

۵ دقیقه وقت تلف شده
سویا ۳ - ۱ آرسنال
تعویض برای اینتر: استانکویچ --> ماتریکس۲۳
توپ بسیار خطرناک سوآزوی هندوراسی تبدیل به گل نمیشه
اشتوتگارت ۳ - ۲ رنجرز
تعویض برای فنرباغچه: دیوید --> توئمر
چیوو با یک تکل عالی توپ رو دور می کنه
در المپیاکو لیون حساب کار ۲-۲ میشه
تعویض برای اینتر: ابرهیمویچ --> داوید سوآزو
کارت زرد برای جئوخان
گل چهارم باری روما هم زده میشه
کارت زرد برای زالاتان
تعویض برای اینتر: مکسول --> خمنز
روما ۳ - ۱ دینوموکیف ---- رنجرز ۲ - ۲ اشتوتگارت ---- اسپورتینگ ۱ - ۱ منچستر
تعویض برای فنرباغچه:   صه-میه --> کاظم کاظم (!)
تعویض برای فنرباغچه: آپیه --> آورلیو
چشم زدم دوستان! اینتر ۲ - ۰ فنرباغچه
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللللللللللل - ایبراکادابرا
بازی روند خیلی سردی به خود گرفته و هیچ حمله ی خطرناکی نشده
بارسلونا گل دوم رو به لیون میزنه
ودرسون از گوشه فشار زیادی رو وارد می کنه که می تونه به سانتر های خطرناکی منجر بشه
کروز توپ خطرناک دیگه ای رو از دست میده
ورزشگاه یک صدا فریاد می زنند: Ole Ole Ole Ole Inteer Inteeer
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللللللللللللللل - خولیو کروز

اینتر فشار شدیدی وارد می کنه
کارت زرد برای لوگانو - دلیل خطا بروی خولیو کروز
سانتر ودرسون به راحتی توسط جولیو سزار دفع میشه
اشتوتگارت ۱ - ۱ رنجرز
نیمه دوم آغاز میشه - فورزا نراتزوری
فنرباغچه: وولکان - جئوخان - روبرتو کارلوس - دیوید - لوگانو - ادو - سلسوک - ودرسون - آورلیو - آلکس - صه-میه

به دلیل نبود وقت ترکیب فنرباغچه را اعلام نکرده بودم
سوت پایان نیمه اول اینتر ۰ - ۰ فنرباغچه - با ما همراه باشید
وقت تلف شده --> 2
ضربه سر ایبرا از بالای دروازه به بیرون میره
حمله ی خطرناک اینتر با همکاری کروز و کامبیاسو دفع میشه
روبرتو کارلوس بار دیگر توپ ایبرا رو می گیره
حرکت زیبای ایبرا و پاس او به مکسول توسط ادو قطع میشه
روما ۳ - ۰ دینوموکیف
شوت خطرناک استانکویچ از جناح چپ از بالا به بیرون میره
سانتر مایکون به ایبرا نمی رسه
کاپیتان توپ دیوید رو میگره و به مایکون پاس میده
موشکی توسط روبرتو کارلوس از فاصه ۲۵ متری شلیک میشه که به بیرون میره
فرصت خطرناک کامبیاسو هم بی ثمر بود!
سویا ۲ - ۱ آرسنال
کرنر چیوو توسط بازیکنان فنرباغچه دور میشه
کرنر برای اینتر
سانتر خطرناک زانتی رو روبرتو کارلوس دور میکنه
فرصت خطرنااااک برای کرووز!!!! از دست میره
تنها بازی که گل نداشته بازی اینتر و فنرباغچه بوده
روما گل دوم رو هم میزنه
ایبرا هم در آفساید قرار می گیره
چیوو در محوطه جریمه تعادلش رو از دست میده اما داور پنالتی نمی گیره!
رنجرز ۱ - ۰ اشتوتگارت
ساموئل با یک ضربه ی سر توپ ودرسون رو دور می کنه
سویا ۱ - ۱ آرسنال
کروز باز هم در آفساید قرار می گیره
ضد حمله ی خطرناک فنرباغچه توسط مکسول دفع میشه
اسپورتینگ دروازه منچستر رو در اولدترافرد باز میکنه
باز هم بی ثمر
شوت خطرناک چیوو به کرنر میره
توسط دفاع دفع و توسط روبرتو کارلوس دور میشه
کرنر برای اینتر
بازی روال سرد و بی زد و خوردی به خود گرفته!
ترکیب اینتر: جولیو سزار - مایکون - کوردوبا - ساموئل - کروز - استانکویچ - ایبرا - مکسول - زانتی - چیوو - کامبیاسو
آرسنال هم با یک گل از سویا جلو افتاد
سانتر ایبرا برای دژان استانکویچ و ضربه ی سر او بی ثمر از بالای دروازه به بیرون میره
اولین آفساید دیدار به نفع فنرباغچه! کروز در آفساید بود
جونینو در المپیک لیون حساب کار رو ۱-۱ می کنه
روبرتو کارلوس شوت سنگین ایبرا رو دفع می کنه
در المپیک لیون هم بارسلونا ۱-۰ با گل اینیستا جلو است
در دیگر بازی ها روما از دینوموکیف با تک گل دقیقه ۴ وچینیچ پیش است
به خاطر تاخیر ۵ دقیقه ای معذرت می خوام
بازی شروع میشه

نظر بدهید

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم آذر 1386ساعت 23:14  توسط مهریار.ا  | 

اینتر - آتالانتا 2-1

Full Time

ّFC Inter 2 - 1 Atalanta

سوآزو (DOWNLOAD)
کروز (DOWNLOAD)
فلوکاری (DOWNLOAD)

          

Middle East Official Live Channel is AlJazeera Sport +1

زنده پخش نمی شود

نظر بدهید

+ نوشته شده در  شنبه سوم آذر 1386ساعت 20:37  توسط مهریار.ا  | 

اینتر - سزکا (زنده)

جوک سال: آنجلوتی در لیست بهترین مربی های جهان قرار گرفت
واقعا نامردیه! پس حجازی و مرفاوی چی؟

Full Time

Internazionale 4 - 2 CSKA Moscow 

جو (DOWNLOAD)
لاو (DOWNLOAD)
ابراهیمویچ (DOWNLOAD)
کامبیاسو (DOWNLOAD)
کامبیاسو (DOWNLOAD)
ابرهیمویچ (DOWNLOAD)

نظر بدهید
سوت پایان دیدار --> اینترمیلان ۴ - ۲ سزکا موسکو
گل برای روما... در واپسین لحظات پیزارو بار سنگینی رو از روی دوش اسپالتی بر می داره! ۲ - ۲
لیون گل چهارم رو هم زد

وقت تمومه ولی هنوز داور سوت نزده
کوردوبا سانتر ادواردو رو دور میکنه
ضد حمله اینتر با پاس اشتباه سوآزو به هدر میره
منچستر چهارمی رو هم میزنه
وقت تلف شده +۳
کرنر به حدر میشه!
سوآزو از گریگوریو یه کرنر می گیره
گریگوریو و سوآزو شدید در گیرند!
سوآزو شوت میزنه اما گریگوریو مانع میشه
کروز به سانتر سوآزو نمی رسه
البته شوخی کردم تعویض بجایی بود
آخ که مانچو دلش طاقت نمیاره! تعویض: زالاتان --> سوآزو
کارت زرد برای الیور داکورت: به دلیل خطا بروی کاروالیو
تعویض: دودو --> تارانوو
پاس عمقی زالاتان به کروز نمیرسه! یا شاید بهتر باشه بگم کروز به توپ نمیرسه
ده دقیقه مانده به پایان سزکایی ها آرام بازی می کنند گویا تسلیم موج خروشان میلان شده اند!
بازی آروم در وسط زمین حفظ شده! خوش بین ترین طرفداران سزکا فکرش رو نمی کردن بازی ۲-۰ برده رو ۴-۲ ببازن!
منچستر گل سوم رو به دینوموکیو میزنه
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللل - زالاتان گل به یاد ماندنی ای میزنه! توپ رو به شکل دیدنی به گوشه راست دروازه سزکا میزنه

سانتر سولاری توسط دروازبان دفع میشه
اسپورتینگ ۲ - ۱ روما
کارت زرد برای ژیکوف به دلیل خطای خشن بروی ایوان رامیرو کوردوبا
خطای آلکسی به روی ایبرا توسط داور گرفته نمیشه!!! به نظر می رسید پنالتی بود!
تعویض:
وزیلی --> ادواردو
سانتر سولاری......... فرصت توسط ایبرا به هدر میره!
گگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللل - تووویییییییییی دروازه!!! سانتر سولاری و گل کامبیاسو!!!!!!!!!!

تعویضی دیگر: مکسول --> سولاری
شوت چیوو با فاصله اندکی از بالای دروازه به بیرون رفت و کرنر!!
همه خطاها به کرنر رفته! باید دید این چی میشه
خطای وزیلی بروی کروز یک کارت زرد برای او و خطای ۲۲ متری برای اینتر رو به ارمغان داشت
سانتر زانتی و ضربه سر کامبیاسو با فاصله میلی متری از کنار دروازه به بیرون رفت
آخرش مانچینی یک مهاجم رو تعویض کرد و کسی دیگه به جز سوآزو رو فرستاد تو میدان!!!!
تعویض: کرسپو --> کروز
سانتر مکسول توسط ایکینفیو دور میشه
اشتوتگرات گل دوم رو به لیون میزنه -- ۲-۳
جولیو سزار کرنر کاروالیو رو با مشت دور میکنه
در یک فرصت طلایی ارتباط زالاتان و کسپو قطع میشه
کرنر توسط والتر دفع میشه
شوت کاروالیو با برخورد با کاپیتان راهی کرنر میشه
خطا بروی لاو
آلدونین سانتر چیوو رو دفع میکنه
سانتر چیوو توسط دروازبان سزکا دفع میشه
کاروالیو از فاصله ۲۵ متری شوت می زنه اما جولیو سزار میگیره
تعویض: جو --> آلدونین
نیمه دوم آغاز میشه! فروزا نراتزوری
سوت پایان نیمه ی آتشین اول! اینتر ۲ - ۲ سزکا.... فورزا اینتر
وقت اضافی +۱
کارت زرد برای دودو
بازی بعد از گل مساوی نسبتا آرومتر شده
بارسلونا ۲ - ۰ رنجرز / لیون ۳ - ۱ اشتوتگارت / منچستر ۲ - ۰ دینومیکیو
داکورت خودی نشون میدن و وزیلی رو دریبل میزنه و سانتری انجام میده که متاسفانه به کسی نمی رسه و بی ثمر!
داور هم پرچم زده بود به نشانه آفساید
فرصت خطرناک زانتی با همکاری کامبیاسو به بیرون میره!
به به! داور بالاخره تکل های رحیمیچ بروی کاپیتان رو دید و به او کارت زرد داد!
فنرباغچه ۲ - ۰ پی اس وی آیندهون
کرنر برای سزکا (از تکل ساموئل بروی جو)

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللل - دو بر دو مساوی کامبیاسو

بازی بسیار سریع و هیجان انگیز شده

گگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللل - سانتر چیوو و ضربه سر ایبرا.... دو بر یک
گل برای سزکا! از یک ضد حمله عجیب وگنر لاو گل میزنه! ۲-۰

سانتتتتتر ! ضربه سر ایبرا به کرنر میره
چیوو میره که سانتر کنه
خطا زده میشه!!!!! خطرناک توسط ایبرا و به کرنر میره
خطای دودو بروی ایبرا پشت محوطه
اسپورتینگ گل مساوی رو به روما میزنه
یک دوی ایبرا و مایکون هم توسط وزیلی دفع میشه
سانتر مایکون و ضربه سر کرسپو هم بی ثمر واقع میشه
شوت کراسیچ از بالای دروازه جولیو سزار به بیرون میره

گل برای سزکا! پاس لاو به جو و شوت جو به گوش چپ دروازه
ساموئل ارتباط جو و لاو رو قطع میکنه
مایکون سانتر می کنه و ایبرا با سر توپ رو به محوطه شش قدم می فرسته که دفع میشه
سانتر چیوو و ضربه سر والتر با اختلاف زیاد به بیرون میره
ایبرا یک کرنر کسب می کنه
خطای رحیمیچ بر روی کاپیتان از چشمان داور پنهان شد!
کرنر به ثمر بود
آلکسی توپ کرسپو رو به کرنر میزنه
اشتوتگارت یکی از گل های خورده رو جبران می کنه
کاروالیو سانتر می کنه و جو توپ رو جلوی پای لاو می اندازه اما توپ روی پاش جفت نمیشه
لیون با دو گل تا بدین لحظه اشتوتگارت را در هم کوبیده
شوت مایکون از پشت موحطه به گوش چپ بی ثمر بود
مکسول و کامبیاسو هماهنگ کار کردند و توپ رو عمقی ارسال کردند اما آلکسی برزوتسکی توپ رو دفع کرد
وزیلی برزوتسکی سانتر چیوو رو دور می کنه
گل بارسا را تیری هانری و گل روما را کاستی به ثمر رسانده است
سانتر کوتاه والتر برای زالاتان توسط مدافعین سزکا دفع میشه
لاو ٬ کامبیاسو رو دریبل میده و شوت میزنه که جولیو سزار می گیره
روما و بارسا بر حریفان خود با یک گل پیشی گرفتند
ضربه ی سر والتر ساموئل از کرنر چیوو به بیرون میره
سانتر زانتی به کرنر میره
سانتر کاروالیو توسط استیبان کامبیاسو دفع می شه
خطای مایکون بر روی کراسیچ! خطا از سمت چپ
قبل از اینکه کرسپو به پاس عمقی مایکون برسه اکینفیو توپ رو جمع می کنه
کرنر رو چیوو سانتر می کنه و حرکت ایبرا توسط جو دفع میشه
سانتر مایکون دفع میشه و به کرنر میره
نیمه اول دیدار اینترمیلان و سزکا موسکو آغاز میشه
سزکا: اکینفیو - برزوتسکی - گریگوریو - برزوتسکی - کراسیچ - دودو - رحیمیچ - ژیکوف - کاروالیو - وگنر لاو - جو
اینتر: جولیو سزار - مایکون - کوردوبا - ساموئل - چیوو - زانتی - کامبیاسو - داکورت ۰ مکسول - زالاتان - کرسپو
مهم ترین خبر اینه که واگنر لاو مهاجم برزیلی غایب در بازی رفت امروز در بازی حضور داره
بازی تا دقایقی دیگر آغاز خواهد شد

 نظر بدهید

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم آبان 1386ساعت 21:20  توسط مهریار.ا  | 

اینتر - جنوا (پخش زنده)

Full Time

Inter 4 - 1 Genoa

ایوان کوردوبا (DOWNLOAD)
استیبان کامبیاسو (DOWNLOAD)
کنکو (DOWNLOAD)
داوید سوآزو (DOWNLOAD)
خولیو کروز (DOWNLOAD)


-------------------------------------


پخش زنده:

پایان بازی -- اینتر ۴ - ۱ جنوا -- فورزا نراتزوری
لیگ برتر انگلستان : لیستر سیتی در عرض دو دقیقه دو گل به چلسی میزنه ۳-۲ برای لیستر سیتی
لالیگا : گل برای والنسیا ۴- ۱
مکسول سانتر جناح راست لئون رو دور می کنه
تا دقایقی بعد از بازی منو وبلاگ آپدایت می شود
شوت سوآزو از ۲۰ متری با واکنش عالی روبینیو مواجه میشه
سه دقیقه وقت تلف شده
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللل - خولیو کروز با ذکاوت دروازبان رو فریب میده و گل میزنه
کارت زرد برای روبینیو
حرکت سوآزو موجب خطای روبینیو بر روی او و پنالتی میشه

تعویض: فیگو --> سانتیاکو سولاری
دهمین کرنر اینتر توسط فابیانو دفع میشه
شوت لئون با تیرک افقی برخورد می کنه!
تعویض برای جنوا :ماسیولی --> لوکارلی
هم زمان: میلان ۵ - ۰ سامپدوریا
سانتر خاوییر زانتی به محوطه شش قدم بی حاصل بود چون کسی اونجا نبود
تعویض : سزار --> نیکولاس بوردیسو
سانتر فابیانو توسط مکسول دور میشه
المپیاکو: لاتزیو گل دوم رو میزه -- لاتزیو ۲  ۳ روما
یووه ۳ - ۰ امپولی
بازی در یک لحظه آتشین شد و دعای ما هم بر آورده شد!!
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللل - داوید سوآزو --- مرسسیییییییییییی - از روی اشتباه دفاع و زرنگی سوآزو
گل! کونکو حساب کار رو ۲-۱ می کنه
خدا کنه سوآزو یه گلی بزنه و از بحران در بیاد
تعویض اول مانچو: هرنان کرسپو --> داوید سوآزو
توپ خوبی به دلیل نا هماهنگی کرسپو با کامبیاسو از دست میره
همکاری خولیو کروز و هرنان کرسپو هم ثمری نداشت
شوت قدرتمند کامبیاسو در بین راه به فیگوآرو برخورد می کنه
میلان گل سوم رو هم میزنه (میلان ۳ - ۱ سامپدوریا)
فابیانو توپ کروز رو می گیره
اورلاندونی سانتر فابیانو رو دفع می کنه
دیگر بازی ها: پروتا گرگ ها رو سه بر یک جلو می اندازه از اردک ها! روما ۳ - ۱ لاتزیو
توپ فیگو توسط روبینیو دفع میشه و کرنر دیگری از جناح چپ به دست میاد
خطا از ۲۵ متری برای جنوا
شوت سزار به ثمر واقع میشه
اورلاندونی با پاهایش شوت فیگوآرو رو دفع می کنه
فرصتی طلایی برای هرنان کرسپو با دخالت روبینیو از بین میره
لالیگا: >>> رئال مادرید ۴ - ۰ والنسیا <<< (نیمه اول) !!
دیگر بازی ها: پنالتی ترزگه منجر به گل اول یووه یه امپولی میشه!!!!
تعویضی دیگر : روتسی ---> یوریک
تعویض برای جنوا : فیگوروآ ---> بوریلو
در دیگر بازی های میلان دو گل پشت سر هم به سامپدوریا می زنه
کرنر از روی حرکت مایکون و دخالت فابیانو
ضربه سر کرسپو از روی سانتر مایکون به بیرون میره
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللل کامبیاسو!!!!!!!! از روی ضربه ی خطا چیووه
اورلاندونی شوت میلانیتو رو از فاصله ۲۵ متری میگیره!
دانلود گل ایوان کوردوبا (دانلود)
به امید برتری اینتر --- فورزا نراتزوری
آغاز نیمه دوم

>> نیمه اول به پایان رسید << اینترمیلان ۱ - ۰ جنوا

مانسینی داربی پایتخت رو ۲-۱ کرد
دیگه شاهد اینتر تند و تیز اول بازی نیستیم
خطای چیوو بر روی بوریلو
کارت زرد برای فیگو -- دلیل: خطا بر روی بوریلو خارج از محوطه جریمه اینتر
کارت زرد برای میلانتو
سانتر بوریلو توسط مکسول به کرنر فرستاده میشه
ضد حمله برای جنوا
کاپیتان جنوا بر روی کروز خطا کرد. خطا از جناح چپ
لا لیگا: رائول دقیقه ۱ به والنسیا گل زد
حرکت سریع لئون توسط مکسول دفع میشه
جنوا می خواد بازی رو طوری اداره کنه که اینتر تا آخر نیمه اول به گل دوم نرسه گویا مربی اش طرح خاصی داره
بازی دلچسپ فیگو و مایکون یک کرنر رو به ارمغان میاره
دروازیان جنوا کرنر چیوو رو دفع می کنه
کرنر فیگو توسط فابیانو به یک کرنر دیگه تبدیل میشه
کرنر برای اینتر توسط کروز
دیگر بازی ها: پالرمو ۰ - ۱ پارما -- تورینو ۰ - ۱ اودینزه -- لاتزیو ۱ - ۱ روما -- بقیه بدون گل مساوی
لئون شوت قشنگی از ۲۵ متری زد که از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت
اورلاندونی با گرفتن شوت فابیانو نشون میده که مستحق بازی بیشتری هستش
کروز میزنه و به دیوار دفاعی برخورد می کنه
خطا از سی متری برای کرسپو! خطا در قلمرو کریستیان چیووه هستش!
جنوا با موفقیت جو بازی رو آرام تر کرد
اورلاندونی توپ خطرناکی رو به کرنر می فرسته
اخباری از المپیاکو: ووچینیچ گل زد! لاتزیو ۱ - ۱ روما
فیگو ضد حمله ی جنوا رو با یک خطای حرفه ای بر روی بوریلو متوقف می کنه
روبینیو کرنر چیوو رو دفع می کنه
اووووووف! شوت مکسول توسط روبینیو دروازبان جنوا دفع میشه و به سومین کرنر تبدیل میشه!
کونکو کرنر جناح چب فیگو رو دور می کنه
کروز از یک ضد حمله سریع کرنر می گیره
توپ روتسی توسط کوردوبا دور میشه
مکسول سانتر زیبایی می کنه و توپ به سزار میرسه ولی مدافعین جنوا دور می کنند
کروز از جناح راست حرکت می کنه اما قبل از اینکه سانتر کنه توپ از زیر پاش در میره!
دیگر بازی ها: لاتزیو ۱ - ۰ روما
کروز سانتر خوبی رو برای سزار انجام میده و ضربه ی سر سزار برزیلی از کنار دروازه (سمت چپ) به بیرون میره
کرسپو سریع و آتشین حرکت های خوبی رو انجام میده
گل دوم ایوان رامیرو کرودوبا در فصل!

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللل - کرودوبا در یک رفت و برگشت با کرسپو و دروازبان جنوا گل می زنه

مایکون یک توپ طلایی از فیگو می گیره و به حرکات فردی جلو میره ولی شوتش بی ثمره
حرکت هماهنگ جنوایی ها توسط مکسول در زمین اینتر بلوکه میشه
خطا از جناح راست برای اینتر
دانیلو یه شوت ببر آسا می زنه که به بیرون میره
نیمه اول آغاز شد
آخرین بازی دو تیم سال ۱۹۹۶ بوده و با اینتر با دو گل روبرت سوزا و مارکو دلواکیو ٬ دو بر صفر پیروز شده
جنوا ۳-۴-۳ بازی می کنه
ترکیب اینتر: کروز ٬ کرسپو ٬ فیگو ٬ زانتی ٬ سزار ٬ کامبیاسو ٬ مکسول ٬ چیوو ٬ کوردوبا و مایکون
جولیو سزار و تولدو مصدوم اند و اورلاندونی به جای اونا تو دروازه است.

نظر بدهید

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم آبان 1386ساعت 18:37  توسط مهریار.ا  | 

اینتر پالرمو -- نیمه زنده

نتیجه هم زمان : روما 1 - 0 میلان

Full Time

Palermo 0 - FC Inter

تبریک می گم دوستان اینتر با موفقیت وقت تلف کرد و یک امتیاز بازی رو از ستارگان جهان گرفت!!!!

اگر میکولی شوت زدن بلد بود الان عقب بودیم!به جز یه شوت از راه دور از داکورت هیچ کاری از اینتری های سر نزده

جولیو سزار مصدوم شد!!!!!!!!!!!!!!! هم تولدو مصدومه هم جولیو سزار!!!!!!!!

نیمه اول بدون گل تمام شد ولی طبق معمول بدشانسی هم بود تا دژان استانکویچ رو با وضعی وخیم از زمین خارج کنند که احتمالا تعویض میشه. کارت های زرد استانکویچ بوده! البته پالرمو هم یه مصدوم داد یعنی برشیانو به جای میکولی تعویض شد. در گل فونتانا دروازبان اسبق اینترمیلان خیلی خوب کار کرده. دیگه اتفاق خاصی نیفتاد! سوآزو مثل همیشه خراب کرد زالاتان شوت های بیخودی زیادی زد و ناهماهنگی ادامه داره... به نظر من در نیمه دوم شاهد فیگو خواهیم بود و کرسپو یا کروز در کنار ایبرا بازی خواهند کرد!

نظرات در مورد بازی

           

Middle East Official Live Channel is AlJazeera Sport +2

پخش مستقیم نتیجه و قسمت های مهم از این وبلاگ

+ نوشته شده در  شنبه پنجم آبان 1386ساعت 19:38  توسط مهریار.ا  | 

پخش زنده - اینتر - سزکا

Full Time

CSKA Moscow 1 - 2 Internazionale

جو (DOWNLOAD)
کرسپو (DOWNLOAD)
ساموئل (DOWNLOAD)

 

تمام! ۲-۱ بردیم!!! فورزا اینتر
شوت زالاتان توسط دروازبان سزکا دفع میشه
شوت عرضی یانسیک راهی اوت میشه
جای خالی آدریانو شدیدا احساس میشه
مکسول جلوی ضد حمله سزکا رو میگیره
شلیک سولاری از راه دور بعد از پاس دژان راهی اوت میشه
سولاری به دلیل خطا بر روی کراسیچ کارت میگیره
جولیو سزار توپ استثنایی کاروالیو رو میگیره

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللللللللللل - ساموئل - سانتر های فیگو کار خودش رو کرد استادیوم لوکوموتیو سوت و کور شد!!!!

اینتر : داکورت --> سولاری
سزکا : ادواردو --> یانکیز
کرودوبا همکاری جو و ژیرکوو رو قطع می کنه
کرنر استانکویچ از دست میره
ادواردو توپ کروز رو میگیره تا از ورود به دروازه جلوگیری کنه...
شوت دژان از فاصه ۳۰ متری با فاصله میلی متری از بالای دروازه به بیرون میره! کاش گل میشد!
شوت ژیرکوو با برخورد به دژان به کرنر میره
ضربه ی سر ادواردو از بالای دروازه به بیرون میره
تعویض برای اینتر : هرنان کرسپو --> خولیو کروز
کاروالیو کارت زرد گرفت
زالاتان سانتر جناح راست دژان رو در محوطه شش قدم از دست میده
کامبیاسو توپ کاروالیو رو دفع میکنه
جولیو سزار ضد حمله مرگبار سزکا رو دفع کرد
نزدیک بود دومی رو هم بزنیم که ناهماهنگی دژان و زالاتان کارو خراب کرد
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللل - کرسپو - سانتر از استیبان کامبیاسو

نیمه دوم شروع شد
نیمه اول هم با تک گل جو تموم میشه. سزکا ۱ - ۰ اینتر
فیگو هم که تکل رفته بود رو برستوسکی کارت زرد می گیره
برستوسکی --> گریگوریو
مصدوم به توان سه! باز هم برای سزکا
توپ زالاتان از دست میره
جولیو سزار ضربه ی خطرناک آلدونین رو میگیره
یک مصدوم دیگه این بار برای سزکا : دودو --> ادواردو
سانتر فیگو و پاس کرسپو با سر به زالاتان با پرچم کمک داور متوقف میشه
ژیرکوو توپی رو به محوطه جریمه اینتر ارسال می کنه که بی ثمر بودش!
جو سانتر فیگو را دور میکنه.. ۱۱ نفر بازیکن فقط فیگو بازی میکنه
کرسپو هم موفق نشد از پاس عمقی کرسپو استفاده کنه
خداییش بد بازی می کنن... کل تیم...
کرنر فیگو طبق معمول بی اثر به بیرون میره!
نزدیک بود دومی هم بره تو! زانتی جلوی کاروالیو رو میگیره
گل! جو با استفاده از اشتباهات دفاعی اینتر گل میره! سزکا ۱ - ۰ اینتر

خیرکوو ٬ فیگو رو دریبل میده و نزدیک بود دروازه رو باز کنه که موفق نشد
دفاع سزکا ارتباط زالاتان و دژان رو قطع می کنه
مهاجم سزکا ٬ جو ٬ می خواد پاس کاری حرفه ای کنه اما ژکیوو قاطی می کنه!
سانتر بعدی هم توسط ایگناکویچ ٬ مهاجم کهنه کار روس ها دور میشه
ایگناکویچ سانتر جماح راست زالاتان رو دور میکنه
ساموئل با درایت توپ روس ها رو دور می کنه!
سانتر مکسول رو ایگناکویچ دور می کنه
ویرا نیومده مصدوم شد! ویرا --> استانکویچ
فیگو که صدمین بازی خود رو انجام میده تلاش زیادی می کنه که خوب بازی کنه و یه سانتر می کنه که به زالاتان نمی رسه
کامبیاسو توپ سزکا که از خطای آزاد به دست اومده بود را دفع کرد
دژان داره گرم می کنه
ویرا مصدوم شده! طبق معمول تعویض زود هنگام
به دیوار دفاعی برخورد می کنه و بی ثمر برای سزکا
فیگو خطا می کنه. خطا از فاصله ۳۰ متری برای سزکا
داکورت توپ کراسیچ رو که سانتر کرده بود دفع میکنه
جولیو سزار توپ کاروالیو رو میگیره!
زالاتان از فاصله ۳۵ متری شوت میزنه اما فایده ای نداشت
سزکا از جناحین فشار وارد میکنه مانچو باید یه فکری بکنه!!
سانتر از جناح چپ لوییس فیگو ارسال میشه اما کرسپو به توپ نمیرسه
کوردوبا مانع حمله خطرناک سزکا میشه و توپ رو به بیرون هدایت میکنه!
تک به تک کاروالیو به آفساید متوقف میشه
ایگناکویچ ارتباط بین توپ های کرسپو ٬ ایبرا و مکسول رو قطع می کنه
کرنر توسط دفاع نراتزوری دفع میشه
کرنر برای سزکا
بازی آغاز می شود به امید برتری نراتزوری

وگنر لاو مهاجم برزیلی و گلزن سزکا در ترکیب تیم قرار نگرفته!
بازی تا دقایقی دیگر آغاز در موسکو آغاز می شود
اینتر: جولیو سزار - کوردوبا - زانتی (ک) - ساموئل - مکسول - ویرا - داکورت - کامبیاسو - فیگو - زالاتان - کرسپو

 

نظر بدهید

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم آبان 1386ساعت 1:57  توسط مهریار.ا  | 

زنده - اینتر - رجینا

Full Time

 Inter 1 - 0 Reggina

آدریانو (DOWNLOAD)

 

اینتر با تک گل آدریانو ۱-۰ پیروز میشه و در صدر میمونه
۳ دقیقه تا پیروزی
زالاتان دو نفر رو دریبل می کنه ولی شوتش به بیرون میره
سوآزو باز هم خراب کرد
آفساید سوآزو - پاس از مکسول
رجینا تعویض میکنه!
تولبرگ به جای مسی رولی
شوت سوآزو به هدر میره
داوید سوازو
به جای خولیو کروز تعویض میشه
بازی زیبای زالاتان و کروز با شوت آروم کروز به هدر میره
کوردوبا توپ خطرناکی رو دور می کنه
هالفردسون به جای فیکادنتی برای رجینا به بازی میاد
فیگو داره خودنمایی می کنه عجب بازی ای!!
توگزینی به جای بارتو تعوض میشه
تولدو خطای آزاد کوتزا رو میگیره
سلطان جزوپه می آتزا زالاتان به جای پاتریک وییرا تعویض شد
ویرا طبق معمول کارت زرد میگیره دلیلش هم خطا روی توگزینی بوده
کرنر های بی ثمر رجینا همچنان ادامه داره
سانتر توگزینی توسط تولدو دفع میشه
توگنوتزی با ضربه سر سانتر فیگو رو دور می کنه

تعویض!
خواییر زانتی به جای امپراطور آدریانو
کوردوبا حمله کوتزا رو دفع می کنه
همکاری چیوو و کامبیاسو و شوت کامبیاسو با برخورد به دفاع متوقف میشه
آرونیکا توپ مایکون برزیلی رو به کرنر فرستاد
زالاتان و سولاری دارن گرم می کنن!
سانتر فیگو توسط دروازبان رجینا دفع میشه
موئارو برگونزی سوت آغاز نیمه دوم رو میزنه
پایان نیمه اول با برتری اینتر ۱-۰ با تک گل امپراطور
دو دقیقه وقت تلف شده
خروج موفق تولدو مانع از باز شدن دروازه نراتزوری میشه
خولیو کروز هم کارت زدر گرفت (اینتر) به خاطر خطا بر روی آرونیکا
کوتزا کارت زرد گرفت (رجینا) به دلیل اعتراض کردن
ضد حمله آدریانو با یه اشتباه از دست میره و به بیرون میره
آرونیکا کارت زرد گرفت به خاطر تکل به روی مایکون (رجینا)
مثلث فیگو ٬ آدریانو و کروز با یه اشتباه از کروز گل دوم رو از دست داد
کراوولو شدیدا به خط دفاع اینتر فشار میاره که می تونه خطرناک باشه
تولدو توپ فابیو کراوولو رو با مشت دفع می کنه
توپ آدریانو به خولیو کروز توسط مدافعین دفع شد
بار دیگر تولدو توپ رجینایی ها رو دفع کرد

گگگگگگگگلللللل - آدریانو حساب کارو ۱-۰ میکنه سانتر فیگو از جناح چپ با تکمیل آدرینو در گوشه راست دروازه رجینا

خطای فیگو از جناح راست ارسال میشه و در آخر به هدر میره
بازی تا دقیقه ۱۵ متعادل پیش رفته
در دقیقه پانزده رجینا خطر جدی رو ایجاد کرد که تولدو به خروج موفق گرفت
زالاتان در ترکیب اساسی نیست و آدریانو جای او بازی می کنه

 

نظر بدهید 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم مهر 1386ساعت 22:4  توسط مهریار.ا  | 

پخش نیمه مستقیم!

 Full Time

FC Inter 2 - 1 Napoli
 Samuel
 Cruz
 Cruz
 Stankovic
 Cannavaro
 Bogliacino
 Sosa
 Burdisso
 Garics
 Contini

Live: Aljazeera Sports +1

نظر بدهید

+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم مهر 1386ساعت 20:49  توسط مهریار.ا  | 

گزارش زنده

پیروزی رو به همه تبریک میگم! همچنین روما هم مغلوب منچستر شد!

 Full Time

 Internazionale 2 - 0 PSV Eindhoven
 Ibrahimovic Penalty
 Lazovic
 Chivu
 Ibrahimovic 
 Chivu
 Samuel
 Culina

            

Live: ART Sport 6

نظر بدهید

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم مهر 1386ساعت 21:16  توسط مهریار.ا  | 

نراتزوری انتقام بگیر!

Full Time

AS Roma 1 - 4 FC Inter 
 Ibrahimovic
 Guily
 Samuel
 Perrotta
 Crespo
 Cruz
 Cordoba
 Pizzaro

             

Live : Aljazeera Sports +1

به امید برتری نراتزوری

+ نوشته شده در  شنبه هفتم مهر 1386ساعت 19:38  توسط مهریار.ا  |